Na dubjaském ostrově Al Marjan v Raku vznikne nový luxusní hotel

Adam Valový
20. dubna 2024
3 minuty čtení

Společnost Almal Real Estate Development, renomovaný dubajský developer, hrdě oznámila zahájení svého vlajkového projektu v oblasti hotelnictví na ostrově Al Marjan v Ras Al Khaimah – oblíbené turistické a investiční destinaci v regionu. Tento ambiciózní projekt slibuje zvednout úroveň pohostinství v oblasti a přinést hostům nezapomenutelné zážitky plné luxusu, zábavy a wellness.

Více než 422 luxusních pokojů a rezidencí s nerušeným výhledem na Arabský záliv čeká na ty, kteří hledají něco výjimečného. Součástí resortu bude také pulzující plážový klub, gurmánské restaurace a bary a úchvatné nekonečné bazény, které zajistí dokonalou relaxaci. Vše v exkluzivním sousedství resortu Wynn.

Společnost Palladium Hotel Group je zkušený španělský provozovatel hotelů s více než 50 lety zkušeností v oboru. Firma byla pověřena správou jedinečného projektu a pod značkou Ushuaia Unexpected Hotels & Residences přinese na ostrov Al Marjan koncept zaměřený na inovativní a zážitkové pohostinství. Hosté se tak mohou těšit na dokonalou kombinaci hudby, zábavy, wellness a gastronomie.

„Náš nový projekt ztělesňuje závazek společnosti Almal poskytovat bezkonkurenční luxus a sofistikovanost v oblasti pohostinství a zábavy,“ uvedl Dmytro Starovoitov, zakladatel Almal Real Estate Development. „Jsme nadšeni, že můžeme do Spojených arabských emirátů přinést průkopnický koncept pohostinství s jedinečnými zážitky.“

„Pro skupinu Palladium Hotel Group je velkou ctí, že má důvěru společnosti Almal Real Estate Development v tento jedinečný projekt,“ dodává Jesus Sobrino, výkonný ředitel Palladium Hotel Group. „Těšíme se, že přineseme značku Ushuaia do Spojených arabských emirátů a nabídneme hostům nezapomenutelné zážitky.“

Zahájení projektu je podpořeno investicí více než 100 milionů dolarů, která posiluje pozici Almal Real Estate Development jako jednoho z klíčových hráčů v oboru. Developer má v portfoliu i další prestižní projekty, jako je Harrisoni La Mer v Dubaji, luxusní rezidenční komplex s arabským designem a evropským životním stylem.

Ostrov Al Marjan se tak stává ještě atraktivnější destinací pro investory i turisty. Společnost Marjan, hlavní developer nemovitostí ve vlastnictví státu Ras Al Khaimah, je odhodlána dále posilovat jeho postavení prémiové lifestylové destinace.

Zdroj: arabiatravelnews.com

Kategorie:

Cestování, SAE,

Poslední aktualizace:  20. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky