Nádherné dětské postele, které zároveń slouží i jako herna

Adam Valový
23. září 2014
2 minuty čtení

Zařizování dětského pokoje je velká událost. Každý správný rodič chce pro své děti jen to nejlepší. Musíme si dát záležet na výběru harmonické barevné kombinace, ale také zdravotně nezávadného nábytku. Ideální je, když zařízení snoubí hned několik funkcí, jak je tomu v případě unikátního nábytku, který vyrábí dánský návrhář a výrobce Lifetime.

Firma Lifetime ma s výrobou dětského nábytku 40 let zkušeností a klade důraz na to, aby byl nejen funkční, ale také hravý. Každou sestavu stylizuje do specifického tématu – od pirátské lodě až po středověký zámek, cirkus či vesmírnou loď. V žádném případě nejde o obyčejné postele, ale o unikátní hrací plochu, kterou si děti zamilují. Některé postele disponují spoustou šuplíků, jiné zase „tajnou“ komůrkou. Všechny jsou ručně vyrobeny v Dánsku z kvalitního smrkového masivu, jsou bezpečné a velmi kvalitní. Bohužel jsou poměrně drahé – ty nejlevnější začínají na ceně kolem 1500 $.

Foto: https://www.lifetime.dk/

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky