Nafukovací krokodýlí ostrov – sen každého dítěte!

Adam Valový
17. června 2018
2 minuty čtení

Co s volným pláckem před domem? Měli byste tam zasadit další strom? Anebo ho vybetonovat a udělat si parkovací stání pro návštěvu? A co takhle raději něco pro děti? Vsadíme všechny hmotné statky na to, že i vaše dítka by skákala dva metry vysoko, kdybyste jim na zahradě postavili obří skluzavku. Crocodile isle water park – vodní park Krokodýlí ostrov je zhmotněním dětských představ o letní zábavě!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Nafukovací skluzavka je dlouhá 4,2 metru, široká 6,7 metru a vysoká 2,4 metru, takže jde o pořádného macka. Díky kompresoru, který je součástí balení, se však nemusíte bát toho, že strávíte celé dopoledne nafukováním. Stačí 2 minutky a na na zahradě vám vyroste soukromý zábavní park. Krokodýlí ostrov nabízí dětem dvě postranní skluzavky a uprostřed lezeckou stěnu. Navíc jde napustit vodou, což je v létě ideální.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Na Amazon.com mají tento skvost za necelých 650 USD i s poštovným. Tak rozbijte prasátko a udělejte ratolestem super léto. Nafukovací ostrov pojme až pět dětí najednou!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Děti a rodina,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky