Tipy a rady

Najít kvalitní pracovní sílu není snadné. Jak na to?

Aktuální situace na trhu práce hovoří za vše. Chybí kvalifikované síly napříč mnoha obory a zaměstnavatele si často nevědí rady. Ačkoliv většina nabízí atraktivní platové podmínky a množství dalších benefitů, nedaří se jim najít zaměstnance, kteří by odpovídali všem požadavkům. Je to i váš případ a již několikrát jste se spálili?

Pátrání po schopném zaměstnanci je jako hledání jehly v kupce sena. Garancí skvělých výsledků bohužel není ani vysokoškolský diplom či oborové certifikáty. Absolventů vysokých škol je podstatně více než v minulosti a není snadné mezi nimi vybrat ty “správné lidi”. Naštěstí pro vás můžete kdykoliv kontaktovat personální agenturu. Personalisté mají dlouholeté zkušenosti a přesně vědí, na co se zaměřit.

Personální agentura šetří váš čas i peníze

Pro zaměstnavatele bez předchozích zkušeností může být výběrové řízení martyriem. Ačkoliv si je vědom toho, co by měl uchazeč o danou pozici umět, personalista mnohem lépe odhadne, zda si nevýmýšlí a je skutečně vhodným adeptem. Zaměstnavatel spoluprací šetří čas a může se věnovat vlastnímu byznysu.

Chyba může stát zaměstnavatele spoustu peněz. Přijme-li neschopného zaměstnance, zbytečně za něj zaplatí nemalou částku a riskuje, že mu nekvalitně odvedená práce poškodí reputaci.

Agenturní zaměstnávání je samozřejmě mnohem levnější než zřízení vlastního personálního oddělení. Vyplatí se téměř každé firmě.

Co byste měli o spolupráci s personální agenturou vědět?

Renomované personální agentury pracuji tak, aby klientům maximálně šetřily čas. Pro vás to znamená jediné – kontaktujete personalistu, konkretizuje té své požadavky, a poté již přenecháte starosti na něm. O nic víc se nestaráte.

Chcete se dozvědět více? Bližší informace vám poskytne personální agentura Praha Axial Personnel Agency, která se na trhu práce pohybuje přes 20 let.

Další články

Mateřídouška: Malá bylina s velkými výhodami pro zdraví

Zelený zázrak: Máta peprná a její pozitivní vliv na vaše tělo

Majoránka: Koření s pozitivním vlivem na zdraví

Efektivní vybavení pracovny: Tvorba produktivního pracovního prostředí

Jak správně vybrat závěs do okna: Praktické tipy a rady

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *