Tipy a rady

Najít kvalitní pracovní sílu není snadné. Jak na to?

Aktuální situace na trhu práce hovoří za vše. Chybí kvalifikované síly napříč mnoha obory a zaměstnavatele si často nevědí rady. Ačkoliv většina nabízí atraktivní platové podmínky a množství dalších benefitů, nedaří se jim najít zaměstnance, kteří by odpovídali všem požadavkům. Je to i váš případ a již několikrát jste se spálili?

Pátrání po schopném zaměstnanci je jako hledání jehly v kupce sena. Garancí skvělých výsledků bohužel není ani vysokoškolský diplom či oborové certifikáty. Absolventů vysokých škol je podstatně více než v minulosti a není snadné mezi nimi vybrat ty “správné lidi”. Naštěstí pro vás můžete kdykoliv kontaktovat personální agenturu. Personalisté mají dlouholeté zkušenosti a přesně vědí, na co se zaměřit.

Personální agentura šetří váš čas i peníze

Pro zaměstnavatele bez předchozích zkušeností může být výběrové řízení martyriem. Ačkoliv si je vědom toho, co by měl uchazeč o danou pozici umět, personalista mnohem lépe odhadne, zda si nevýmýšlí a je skutečně vhodným adeptem. Zaměstnavatel spoluprací šetří čas a může se věnovat vlastnímu byznysu.

Chyba může stát zaměstnavatele spoustu peněz. Přijme-li neschopného zaměstnance, zbytečně za něj zaplatí nemalou částku a riskuje, že mu nekvalitně odvedená práce poškodí reputaci.

Agenturní zaměstnávání je samozřejmě mnohem levnější než zřízení vlastního personálního oddělení. Vyplatí se téměř každé firmě.

Co byste měli o spolupráci s personální agenturou vědět?

Renomované personální agentury pracuji tak, aby klientům maximálně šetřily čas. Pro vás to znamená jediné – kontaktujete personalistu, konkretizuje té své požadavky, a poté již přenecháte starosti na něm. O nic víc se nestaráte.

Chcete se dozvědět více? Bližší informace vám poskytne personální agentura Praha Axial Personnel Agency, která se na trhu práce pohybuje přes 20 let.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Vůně, které léčí: Nejlepší byliny pro aromaterapii

Od zábavy po strategii: Ideální hry pro Vaši dovolenou na horách

Začněte s přípravou s předstihem a užijte si vánoční pohodu

Zdravý životní styl: Klíč k dlouhému a šťastnému životu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *