Auto/moto

Prodej automobilů v České republice roste. Podnikatelé nakupují hlavně užitkové vozy

V posledních několika letech prodej automobilů v České republice roste, přičemž soukromníci projevují zájem zejména o modely mladoboleslavské automobilky Škoda Auto, která v současné době patří pod křídla německého koncernu Volkswagen. Ovšem bez vozidel se neobejdou ani podnikatelé a firmy.

Společnosti, jejichž pracovníci často cestují po celé České republice, případně do zahraničí, mají dostatečně velký vozový park vytvořený z osobních a užitkových vozidel. Záleží na tom, k jakému účelu má automobil sloužit. Pokud má převážet i potřebné nářadí, potom se určitě vyplatí sáhnout po nějakém užitkovém automobilu s větším počtem míst a dostatečným úložným prostorem.

Dodávky typu Furgon

Ve firmách nachází velké uplatněné především dodávky typu Furgon. Do dané kategorie spadají například Volkswagen Crafter, Renault Master, Mercedes Vito, Ford Transit a podobně. Při výběru je nezbytné dívat se, od kdy je automobil v provozu, kolik kilometrů má najeto a jaký je celkový jeho stav. Bohužel, někteří prodejci se snaží zbohatnout na nevědomosti a neopatrnosti zákazníků, a proto doporučujeme vsadit pouze na ověřené prodejce, jako je VANS CENTRE.

Kdo nabízí prodej užitkových vozů?

Jestliže hledáte specialistu na prodej užitkových vozů, jak už jsme zmínili výše, doporučujeme obrátit se na specialistu VANS CENTRE. Jelikož na tuzemském trhu působí už více než dvanáct let, během nichž prodal více než patnáct tisíc vozidel, můžete si být jisti, že se vám dostane profesionálního přístupu. V jeho nabídce najdete vozidla typu Furgon, minibus, pickup, sklápěč, valník a podobně. Samozřejmě nechybí ani osobní či nákladní vozy. Zatímco některé modely už mají něco za sebou a na tachometru i dvě stě tisíc kilometrů, některé jsou zánovní. Záleží pouze na vás, co hledáte.

Další články

 Pamatujete na Lamborghini z filmu Vlk z Wall Street? V New Yorku se bude dražit

Na Aukru se prodala Gottova nadupaná audina

Proč je vyžadována ekologická likvidace vozidel?

Jak správně umýt auto?

Pravidla pro bezpečnou jízdu na motocyklu v zimě

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *