Naučme muže pečovat o pleť

Lenka Němcová
20. března 2019
3 minuty čtení

Péče o pleť je stále vnímána spíš jako ženská záležitost. Kosmetiku ale používají i pánové, tak proč by občas nemohli dojít do kosmetického salonu a zaplatit si profesionální služby čištění a regenerace pleti? Mnohým by to prospělo. Navíc nejen dámy se chtějí líbit.

Pánská pleť je v mnohých ohledech stejná jako ta dámská. Také ji trápí pupínky, zarudnutí či černé tečky. Muži tedy potřebují v podstatě stejnou péči jako ženy. Důkladné odstranění nečistot, výživnou masku nebo hydrataci.

Muži nemusí chodit do ženských salonů

V kosmetickém salonu plném žen by se asi málokterý muž cítil dobře. Některá centra ovšem nabízí přímo ošetření pro muže, takže kdo má strach, že by se v klasickém salonu cítil příliš zženštile, může zajít tam.

Speciální pánskou kúru Sothys Homme Praha nabízí například centrum krásy Health Point nacházející se v srdci Karlína. V rámci hodinového ošetření tam každý muž zažije masáž hlavy, odstranění nečistot, speciální masáž digi-esthetique, povrchové či hloubkové čištění pleti, hydratační ampulku, masku a krém dle typu pleti.

Existují i přípravky speciálně pro muže

Sice jsme si prozradili, že mužská pleť vlastně nepotřebuje nic až tak jiného než ta ženská, nicméně používat dámské kosmetické přípravky se sladkými vůněmi není příliš mužné. Některé značky proto zavádí i mužské edice klasických přípravků – obličejové péče, masek, hydratačních gelů apod. Právě značka Sothys Homme takové přípravky prodává.

Vůbec tedy není potřeba chodit každý měsíc k odborníkům. Odborné ošetření si pleť zaslouží jednou za čtvrt, půl nebo celý rok. Po zbytek času se dá zvládnout domácí péče. Pokud zamíříte na ošetření Sothys Homme do centra krásy Health Point, můžete si tam rovnou pořídit patřičnou výbavu.

Anti-age efekt, detoxikace a posílení nejsou slova, která by měla být spojována pouze s ženskou pletí. I muži o sebe mohou pečovat, není na tom nic zženštilého.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky