Krása a móda

Podtrhněte image firmy osobitým oblečením

Reklamní trička dnes už dávno nepředstavují uniformní a ne příliš kvalitní textil. I oděvy s vlastním logem či grafikou mohou být nápadité a ušité z velmi dobrých materiálů.

Reklamní textil na míru

Profesionální firmy dnes dokážou opravdu kreativně zpracovat požadavky na oděvy, které budou propagovat vaši značku. Jsou schopny vytvořit na míru různé typy a střihy, poradí si i s vizuálním zpracováním ve formě tisku či výšivek. Etablovanou firmou s více než dvacetiletou tradicí je například https://www.xfer.cz/. Výběr zhotovení reklamních produktů je široký – lze si objednat pracovní oblečení, trička, mikiny, vesty, dokonce i čepice. Toužíte-li po elegantně-sportovním firemním oděvu, zvolte polokošile. Jedná se o univerzální kousek šatníku, který skvěle reprezentuje v mnoha společenských příležitostech. Na zimní období můžete mít polokošile – dlouhý rukáv. Ideální pro samostatné nošení, efektně zastoupí svetr či mikinu. Na léto lze zvolit polokošile – krátký rukáv. V horkém dni je rovněž můžete obléci jen jako solitér. Pokud se budete muset převléknout do elegantního outfitu, stačí, když si vezmete sako.

Volba grafiky na reklamní textil

Ve sféře zpracování reklamních oděvů se nabízí flexibilní služby. Stačí načrtnout vaše představy o zpracování, dodat logo, případně vizuál a následně se s danou firmou dohodnete na kýženém výsledku. Pokud nemáte k dispozici kvalitní grafické materiály, není pro profesionály problém upravit vámi dodané podklady k potřebné podobě tisku. Vizuály samotné mají dnes variabilní podobu, lze je vypracovat pomocí digitálního potisku, sítotisku, nažehlit je. Obrázek může mít jednoduchou 2D formu nátisku. Oblíbené a moderní jsou plastické efekty grafiky. Rovněž lze vytvořit veškeré vizuály metodou výšivky. Na výběr máte z mnoha možností, záleží na tom, co preferujete a co především konvenuje stylu vaší firmy.

Další články

Dopřejte své pleti extra péči

Vše, co potřebujete vědět o brýlích

Úžasné návrhy kabelek ve stylu Star Wars

Odstranění pih je možné i bez jizev, ale ne vždy: 3 metody eliminace kožních útvarů

Reklamní trička s vlastním potiskem sluší a dokáží upoutat pozornost

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *