Bytový design

Nechte se hýčkat v luxusním sprchovém koutu WALK-IN

Sprchový kout je často jedním z výrazných prvků koupelny. Pokud máte rádi opravdu moderní a stylové koupelny, určitě vás osloví WALK-IN sprchový kout, který zaručuje elegantní vzhled a dokonale čistý design, tak jak to v moderních koupelnách očekáváme. Tyto sprchové kouty navíc dnes můžete pořídit i za velmi příznivé ceny.

Luxusní už na první pohled

Je to právě vzhled těchto sprchových koutů, díky kterému si je zákazníci tolik oblíbili. V zásadě se jedná pouze o sprchovou zástěnu, která odděluje prostor pro sprchování od zbytku koupelny. Ve sprchovém koutu v té nejčistší designové podobě je pouze dlažba s odtokovým kanálem, která plynule přechází v dlažbu koupelny. Odtud také právě název pro sprchové kouty WALK-IN, tedy že zkrátka prostě vejdete bez překážek. Kolmo ke sprchové zástěně je také tyč, kterou můžete použít pro závěs. Nemusíte se obávat chatrné konstrukce, ta je naopak velmi bytelná, protože:

  • Má zástěnu vyrobenou z tvrzeného skla
  • Nejsou zde žádné mechanické díly

Samotná sprchová zástěna je tak velmi odolná. Zejména v případě, pokud si pořídíte produkt od některého z kvalitních výrobců, jako je například Mexen. Na rozdíl od klasických sprchových koutů zde také nejsou žádné pohyblivé díly, což celkově zvyšuje bytelnost konstrukce, která se nijak neviklá a nevydává nepříjemné zvuky. Díky tomu zde také nejsou žádná obtížně udržovatelná zákoutí, jako jsou kolečka a kolejnice pro dveře a podobně, což je také často problém klasických sprchových koutů a zde to zcela odpadá.

Nepokazte si celkový dojem

Se sprchovým koutem WALK-IN si zkrátka budete moci užít prvotřídní design a také prakticky bezúdržbový provoz. Je vhodné sprchový kout doplnit o další moderní prvky, jako je moderní vodovodní baterie, která musí v takovém sprchovém koutu vypadat opravdu dobře. Rovněž doporučujeme vsadit na osvědčené výrobce.

Další články

Efektivní vybavení pracovny: Tvorba produktivního pracovního prostředí

Jak správně vybrat závěs do okna: Praktické tipy a rady

Nepodceňujte roli bytového textilu!

Interiérové studio vám pomůže vytvořit snovou kuchyň na míru

Nové hotové záclony a závěsy rychle změní váš interiér k lepšímu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *