Zařiďte si moderní a útulné bydlení snadno a rychle

Adam Valový
9. března 2022
3 minuty čtení

Stěhujete se do nového? Nebo jen chcete dát starému bytu nový kabát, abyste posílili příjemnou a pohodovou atmosféru? V každém případě je na čase s tím začít něco dělat. Doba jde dopředu a sní i neustále inovace v oblasti bydlení. Dokonce i z menších bytů lze vytvořit moderní a útulné prostředí, stačí se přitom držet několika základních kroků, díky kterých navíc můžete ušetřit nejen finance, ale i drahocenný prostor v bytě.

Jak vytvořit moderní a útulné prostředí i v menším bytě?

Vybrat vhodné bytové doplňky tak, aby bylo vše přesně podle vysněných představ není zrovna nejsnazší úkol, a proto je nutné zdůraznit, že by měly ladit s nábytkem, ale i správně zapadat do místnosti.

Samozřejmě při výběru bytových doplňků berte ohled také na své finance, zároveň se snažte to s nimi nepřehánět, protože jak se říká, všeho moc škodí. Bytových doplňků je na trhu opravdu široké spektrum, na výběr máte dekorační, ale také velmi praktické doplňky, jako například LED lampička nebo osvětlení kuchyňské linky. Do moderních pokojů se většinou přidává sklo – skleněný stůl, prosklená skříň či vitrína, které dokáže místnost perfektně zútulnit. Ovšem v takové ložnici zůstává na prvním místě klasická vestavěná skříň na míru.

Barvy v interiéru nemusí nutně být harmonizované, jako to dělá většina lidí, stačí se trochu zajímat o aktuální trendy, z kterých zjistíte, jak si zařídit moderní bydlení. Jak docílit útulné a zároveň moderní atmosféry? 3D tapety jsou skvělým řešením – zkuste vyškrtnout klasickou bílou a začít trochu experimentovat. Na tapetě může být vyobrazená například rodinná fotografie nebo opuštěná písečná pláž, což v člověku vzbuzuje pozitivní emoce.

Co letos frčí?

Poslední trendy ukazují, že skříně, které sahají až ke stropu jasně vyhrávají. Proč? Vždyť se jedná o celkem bezvýznamnou investici, když na horní část ani nedosáhnu. Ovšem trendy si nevybírají a pro letošní rok je vysoký nábytek na míru jednoznačně symbolem moderní domácnosti.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  9. března 2022

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky