Zábava

Nechutný hnus, nebo boží hračka? Hračka, jejíž podstatou je mačkání pupínků

Akné, uhry, pupínky, beďary, jebáky… V období puberty se s tímto kožním problémem potýká téměř každý a někteří lidé se ho nezbaví ani v pozdějším věku. Mít na obličeji či jinde vyrážky není nic moc příjemného ani pěkného, ale jistě uznáte, že proces vymačkání má něco do sebe. Málokdo to přizná, ale spousta lidí má doslova mačkací obsesi. Pokud mezi ně patříte i vy, měli byste si pořídit tuto velmi, ale opravdu velmi netradiční hračku.

Pop it Pal – The Official Pimple Popping Toy je vskutku jedinečná záležitost. Pouzdro v barvě lidské kůže je naplněno žlutavou hmotou, která představuje hnis. Podstatou je vymačkat, co se dá. V podstatě jde o simulátor˛mačkání pupínků.

Mačkání skutečných pupínků není vůbec dobré. Začnete-li si jednou „rýpat“ do obličeje, je pravděpodobné, že se budete se zhoršenou pletí potýkat ještě dlouho. Říká se, že když zabijete jeden pupínek, na jeho pohřeb přijde dalších pět. Takže si raději pořiďte Pop it Pal a obličej nechte na pokoji. Změnou životosprávy se pleť zlepší k nepoznání!

Pokud se vás problém s akné netýká a v mačkání si nijak zvlášť nelibujete, darujte Pop it Pal někomu, kdo se neustále drbe. Jistě bude mít radost.

Další články

Kdo a kdy vynalezl basketbal?

Co je ve fotbale považováno za ofsajd?

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

14 tipů výzdoby kanceláří na Nový rok

Party stan má hned několik využití. Víte jakých?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *