Zábava

Big Brother zase s námi aneb Česko a Slovensko zažívá po 18 letech návrat kultovní reality show!

Po dlouhých 18 letech se na české obrazovky vrací kultovní reality show Big Brother. Televize Nova, společně se slovenskou Markízou a streamovací platformou Voyo, přichází s parádní alternativou pro fanoušky reality show, které již nebaví Love Island. Nová verze slavného Big Brothera slibuje divákům nejen známý koncept, ale také několik zajímavých novinek.

Hlavním lákadlem nového Big Brothera je uzavřený dům naditý kamerami, kde se bude po dobu devíti týdnů snažit 16 soutěžících získat nejen navrch mezi ostatními ve vile, ale především půjde o sympatie televizních diváků. Tentokrát je v sázce atraktivní suma ve výši 2,5 milionu korun (100 tisíc eur). Vyřazování probíhá prostřednictvím diváckého hlasování přes oficiální aplikaci, což přináší nový interaktivní prvek a zapojuje fanoušky přímo do průběhu hry.

Jednou z klíčových změn je také nová pozice nazvaná „pán domu“, kterou vdaný čas připadne pouze jedinému obyvateli vily. Tato role nese řadu výhod, a to včetně vlastní ložnice, kde si může užívat relativní soukromí. Tato inovace přidává do hry nový rozměr a poskytuje soutěžícím příležitost získat klíčovou výhodu. Z původního konceptu se do nového Big Brothera dostala stará dobrá zpovědnice, takže můžeme očekávat spoustu zábavných zpovědí.

Otevření vstupních do Big Brother vily již proběhlo 13. listopadu, a promítalo se formou livestreamu na platformě Voyo mezi 16:00–18:00. Jednotlivé epizody se budou následně vysílat v televizi s denním zpožděním. Vyřazování soutěžících je naplánováno na soboty.

Moderování se ujme Míra Hejda, tedy manžel Zorky Hejdové, která moderovala Love Island. Jeho zkušenosti z televizního prostředí slibují zajímavé a kvalitní vedení soutěže, které diváky přitáhne a udrží.

S návratem Big Brothera po 18 letech se fanoušci mohou těšit na dobrodružství, intriky a napětí, které tato kultovní reality show vždy přináší. S novými prvky a zajímavými postavami bude Big Brother jistě opět ovládat televizní éter a vytvářet nové nezapomenutelné okamžiky pro své fanoušky.

Další články

Skupina Tak co představila revoluční videoklip. Vytvořila ho uměla inteligence!

Hrátky s umělou inteligencí: Simpsonovi, kdyby je hráli slavní herci

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Sylvester Stallone navštívil Vatikán a zaboxoval si s papežem Františkem

Jak vidí AI reálnou Simpsonovic rodinku? Marge je sexy!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *