NEJDĚSIVĚJŠÍ květináče na světě. Tohle doma NECHCETE!

Adam Valový
8. května 2018
2 minuty čtení

Počasí konečně přeje zahrádkaření a i vy se jistě chystáte na to, abyste si trochu ušpinili ruce od hlíny. Bez rostlin se neobejde žádná domácnost! Přítomnost zeleně udělá s vašim domovem hotové divy a nastolí ještě příjemnější atmosféru. Tedy za předpokladu, že je nezasadíte do některého z následujících hrůzostrašných květináčů. Pak se z vašeho bydlení stane dům hrůzy…

Někteří lidé mají vytříbený smysl pro černý humor. Anebo se jim zkrátka líbí děsivé věci. Jak jinak si vysvětlit, že dávají rostliny do květináčů, jako jsou tyto? Na druhou stranu jde o velmi kreativní řešení. Když si na tu hrůzu zvyknete, nakonec se vám začne líbit a možná si uděláte rozsáhlou kolekci na motivy populárních hororových snímků. Dokážeme si představit i mnohé další květináče s děsivou tématikou.

Hororové květináče nejsou pouze kreativní. Jsou také velmi levné. Pokud máte doma starší rozbité panenky, nevyhazujte je, ale předělejte na praktické a vskutku velmi nevšední dekorace. Líbí se vám stejně jako nám?

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky