Mixér

Nejlépe placení zahraniční herci současnosti: Kdo a kolik vydělávají?

Současným nejlépe placeným filmům jednoznačně vévodí komiksoví hrdinové a moderní akční filmy. Obecně se dá říct, že jsou to žánry, které nenechají diváka chvíli v klidu a jako bonus navíc oslňují skvěle vypracovanými postavami. V žebříčku nejlépe placených herců však stále nechybějí zvučná jména stálic, které své jméno v dřívějších dobách proslavili natolik, že se určitě nemusí bát, nechat si za něj královsky zaplatit. Jak jsou na tom, posuďte sami.

Nejúspěšnější muži ze zahraničních herců jsou:

5. místo – Jackie Chan si ročně přijde na 45,5 milionu dolarů

První pětku nejlépe placených mužů uzavírá neohrožený bojovník a dávno už také režisér v jedné osobě. Pokud marně pátráte v paměti, kdy jste s ním naposledy viděli upoutávku na nějaký nový film, netrapte se, soustředí se hlavně na asijský trh, kde režíruje, produkuje a vlastní síť kin.

4. místo – Chris Hemsworth vydělává ročně 64, 5 milionu dolarů

Za tuto pohádkovou výplatu může poděkovat své doslova „Boží“ roli charizmatického komiksového hrdiny Thora. Role, která mu seděla, jako by mu byla přímo šitá na míru. Po úspěchu v samostatné minisérii Thora jste se o tom mohli přesvědčit i v superhrdinské partičce Avengers.

3. místo – Robert Downey Jr. inkasoval ročně 81 milionů dolarů

I tady má na této částce největší podíl komiksový hrdina, tentokrát Iron Man filmově pokračující jako člen skupiny Avengers. Zapůsobil však také jako zvířecí doktor Dolittle.

2. místo – Dwayne Johnson dostává za svou hereckou práci ročně 124 milionů dolarů

Tento bývalý wrestler se předtím asi nejvíce zapsal do povědomí diváků rolí v závodní akční sérii Rychle a zběsile. Tentokrát však za jeho úspěch může volné pokračování kdysi deskové, nyní videohry Jumanji: Vítejte v džungli! Umí svou popularitu náležitě využít i v reklamě. Spojení jeho tváře s různými produkty mu tak, ke krásnému honoráři z filmu, ještě pár milionů na konto přidalo.

1. místo – George Clooney si za poslední rok vydělal 239 milionů dolarů

Opět se jednoduše potvrdilo, že spojení George Clooneyho s čímkoliv je vždy trefa do černého. Tento charismatický gentleman totiž tenhle roční honorář neposkládal z žádného romantického trháku, ale investicí do Tequily a geniálním spojením jeho tváře s kávou Nespresso. Něco také přidal i jako režisér.

Jestli jste zvědaví na platy ženského pohlaví v této branži, tady je žebříček hereček. Nejúspěšnějšími ženami jsou:

5. místo – Reese Witherspoon se může pochlubit ročně 16,5 milionem dolarů

Vděčí za to především hlavní seriálové roli v populárních sériích Sedmilhářek.

4. místo – Jennifer Lawrence za své výkony získala za rok 18 milionů dolarů

Asi největší slávu zaznamenala před lety v boji o život ve známých Hunger Games. Nyní jí skvělou výplatu zajišťují nejnovější X-meni a reklamní spojení s luxusní značkou Dior.

3. místo – Jennifer Aniston umí si své slavné jméno prodat za 19,5 milionů ročně

Někdejší hvězda romantických komedií a známá Rachel ze seriálu Přátelé se nyní věnuje hlavně spojování své tváře reklamou pro různé značky. Čeká ji ovšem natáčení seriálu s hodně slušným rozpočtem. Rozhodně si dobrou nabídku umí vybrat.

2. místo – Angelina Jolie má na svém kontě 28 milionů dolarů

Vynikající herečka, které (mimo herectví), největší popularitu přineslo manželství s Bradem Pittem a charitativní činnost. Za tento skvělý roční plat vděč bezpochyby roli zlé čarodějnice v Disneyho verzi pohádky O šípkové růžence.

1. místo – Scarlett Johansson, jejíž roční příjmy činí 40,5 milionů dolarů

Opět se můžeme přesvědčit, že hra na superhrdinku z Avengers je v současné době největší terno.

Vyrazte do kina nebo si udělejte hezký večer doma u některého ze starších filmů těchto slavných hvězd. Ať se přesvědčíte, jestli si tyto skvělé honoráře opravdu zaslouží.

Štítky

Další články

Bez jakých nástrojů se strojírenské firmy neobejdou?

Co můžete očekávat od erotické masáže?

5 děsivých faktů o Černobylu a radiaci, ze kterých mrazí

6 zajímavostí o konopí – rostlině mnoha odrůd a využití

Aplikace Type n Walk: Pro bezpečnější psaní za chůze

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *