Svatby Svatební dorty

Nejoblíbenější dekorace na oslavy i svatby – tyto vám nesmí chybět

Upéct a uvařit něco pod zub již pro dobrou oslavu nestačí. Hitem jsou party i svatby, které mají téma. Třeba jenom barevné. Ale chybět rozhodně nemůže.

Na oslavy patří pořádné dekorace

S tématem oslavy souvisí dekorace. Můžete se třeba zaměřit pouze na balónky a udělat party, kde budou balónky poletovat naprosto všude. Třeba i na dortu oslavence. Balónky na oslavu mohu být všechny v jedné barvě, ale v různých tvarech, nebo naopak, všechny ve stejných tvarech a různých barvách. Existují i speciální balónky. Například ve tvaru čísel, které hned prozradí, že jde o narozeninovou party. Kreativní pak jsou modelovací balónky. Ty baví především děti. Pokud jim je budete přímo na party nafukovat a modelovat, bude to pro ně skvělá zábava. Nezapomeňte, že balónky rozhodně nestačí standardně nafouknout. Potřebujete helium. To dnes pořídíte snadno ve spreji.

Kostýmy nejen na karneval

Milujete karneval? Různé převleky si však lze užít i vícekrát v roce. A nemyslím jen Halloween. Udělejte si narozeninovou nebo firemní party v převlecích. Nejlépe opět v tematicky laděných. Téma může být třeba vtipné a strašidelné současně – tedy upírské, oblíbeným je infantilní zvířatkové, děti miluji témata zaměřená na pohádky a pohádkové hrdiny.

Speciálními jsou svatební dekorace

Některé dekorace prostě na svatbu neodmyslitelně patří a nejde je opomenout. Jsou to zejména postavičky nevěsty a ženicha. Ty se umísťují především na svatební dort, na jiné dekorace svatebního stolu, i na automobil, který veze nevěstu. Nahradit je mohou dekorace se svatebními obroučkami i s holubičkami. Nesmíte zapomenout ani na dekorace, jako jsou svatební jmenovky, které zabrání chaosu u svatebního stolu.

Skvělé dekorace z OLO

Dekorace pro soukromé i firemní party, oslavy i karneval, nabízí OLO. Nechybí zde široký sortiment svatebních dekorací, balónky, ale i slavnostní party nádobí. Vše zde pořídíte na oslavy pro dospělé i pro děti.

Štítky

Další články

Jak vybrat snubní prsten, aby vám každý den připomínal ten nejkrásnější den

Vinařská oblast Pálava je ideální místo pro konání svatby

Svatební fotograf Praha: Nabídnout musí umět kvalitní fotky i dobré lokality k focení

Focení svateb i maturitních plesů chce pořádného fotografa

Svatba na jižní Moravě: Jedinečný zážitek nejen díky vynikajícího vína

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *