Vzdělání

Neumět anglicky v dnešní době? Velká nevýhoda…

Máte trable s angličtinou a stále intenzivněji vnímáte, že byste s tím něco měli udělat? Anglická slovíčka a fráze jsou všudypřítomná a kdo je nezná, to má v dnešní době těžší než ostatní. Ať chcete, nebo ne, znalosti angličtiny je velmi žádoucí a otevře vám dveře do světa. Zvýší vaši šanci na lépe placenou pracovní pozici či kariérní postup, usnadní vám cestování a dodá vám pocit, že jste kosmopolitnější.

Jak se naučit anglicky snadno a rychle?

Ve školních lavicích lze pochytit základy jazyka, ale hlubší znalosti jen na vybraných školách s rozšířenou výukou a kvalitními kantory. Pokud jste takovou nenavštěvovali, nezbude vám, než se přihlásit na vhodně zvolený kurz angličtiny na soukromé jazykové škole.

Možností, jak se naučit angličtinu od píky či se v ní zdokonalit, je samozřejmě více. Někomu může vyhovovat samostudium (např. formou online kurzů), ale většina zájemců dává přednost klasickým kurzům v prostorách jazykové školy. Kontakt s lektorem a dalšími studenty může proces učení výrazně urychlit.

Na výběru jazykové školy záleží!

Možná jste již v minulosti kurzy angličtiny navštěvovali, ale očekávaný výsledek se nedostavil. Nedávejte si to za vinu, pravděpodobně jste si jen špatně vybrali jazykovou školu. Naštěstí není nikdy pozdě a vždy se můžete přihlásit znovu.

Skvělou volbou jsou kurzy angličtiny na známé Jazykové škole Jipka, která spouští první jarní kurzy 27. února. Nabídka je velmi pestrá a na své si přijde opravdu každý. Můžete se zapsat na obchodní angličtinu (Business a Business skills), denní studium různých úrovní, konverzaci, kavárenskou konverzaci, kurzy s důrazem na opakování a další typy.

Nevíte-li si rady s výběrem úrovně, vyplňte si online test a dozvíte se, která skupina je pro vás vhodná.

Jazyková škola Jipka je moderní instituce, která spolupracuje s těmi nejlepšími lektory již od roku 1998. V současné době nabízí výuku 53 jazyků a komplexní jazykové služby včetně překladů a tlumočení. Více se dozvíte na jipka.cz.

Další články

Svařování samotného hliníku

Jak cestování inspiruje studenty před začátkem školního roku

Blíží se přijímačky. Kolik času věnovat přípravě na přijímací zkoušky?

Jazykové kurzy angličtiny vám otevřou nové možnosti

Učte se ta správná slova ve správný čas

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *