Neumět anglicky v dnešní době? Velká nevýhoda…

Adam Valový
14. února 2017
3 minuty čtení

Máte trable s angličtinou a stále intenzivněji vnímáte, že byste s tím něco měli udělat? Anglická slovíčka a fráze jsou všudypřítomná a kdo je nezná, to má v dnešní době těžší než ostatní. Ať chcete, nebo ne, znalosti angličtiny je velmi žádoucí a otevře vám dveře do světa. Zvýší vaši šanci na lépe placenou pracovní pozici či kariérní postup, usnadní vám cestování a dodá vám pocit, že jste kosmopolitnější.

Jak se naučit anglicky snadno a rychle?

Ve školních lavicích lze pochytit základy jazyka, ale hlubší znalosti jen na vybraných školách s rozšířenou výukou a kvalitními kantory. Pokud jste takovou nenavštěvovali, nezbude vám, než se přihlásit na vhodně zvolený kurz angličtiny na soukromé jazykové škole.

Možností, jak se naučit angličtinu od píky či se v ní zdokonalit, je samozřejmě více. Někomu může vyhovovat samostudium (např. formou online kurzů), ale většina zájemců dává přednost klasickým kurzům v prostorách jazykové školy. Kontakt s lektorem a dalšími studenty může proces učení výrazně urychlit.

Na výběru jazykové školy záleží!

Možná jste již v minulosti kurzy angličtiny navštěvovali, ale očekávaný výsledek se nedostavil. Nedávejte si to za vinu, pravděpodobně jste si jen špatně vybrali jazykovou školu. Naštěstí není nikdy pozdě a vždy se můžete přihlásit znovu.

Skvělou volbou jsou kurzy angličtiny na známé Jazykové škole Jipka, která spouští první jarní kurzy 27. února. Nabídka je velmi pestrá a na své si přijde opravdu každý. Můžete se zapsat na obchodní angličtinu (Business a Business skills), denní studium různých úrovní, konverzaci, kavárenskou konverzaci, kurzy s důrazem na opakování a další typy.

Nevíte-li si rady s výběrem úrovně, vyplňte si online test a dozvíte se, která skupina je pro vás vhodná.

Jazyková škola Jipka je moderní instituce, která spolupracuje s těmi nejlepšími lektory již od roku 1998. V současné době nabízí výuku 53 jazyků a komplexní jazykové služby včetně překladů a tlumočení. Více se dozvíte na jipka.cz.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky