Nové hotové záclony a závěsy rychle změní váš interiér k lepšímu

Lenka Němcová
16. května 2022
3 minuty čtení

Staré záclony mohou vypadat zašedle či zažloutle. Závěsy nemusí ladit s našim interiérem. Pojďte to změnit! Nový bytový textil provede s bydlením neuvěřitelné změny.

Pokud váš byt působí staře, omšele, nemoderně či mu chybí styl, nemusíte hned kupovat nový byt nebo dům, ani se pouštět do rozsáhlých rekonstrukcí. Dokonce není nutné ani měnit nábytek. Mnohdy stačí malá, ale současně velká změna. Vyměňte staré záclony za modernější, změňte též závěsy a dolaďte je s dalším bytovým textilem. Ve srovnání se změnou bydlení či novým nábytkem jde o změnu velice levnou, přitom vizuálně obrovskou. Pusťte se do toho! Bytový textil dovedete vykouzlit ze starého omšelého interiéru vysněné bydlení.

Krásnější bydlení za pár minut

 

Nejrychlejší cestou ke změně jsou hotové záclony. Nemusíte si je šít, ani hledat někoho, kdo vám je ušije. Prostě koupíte a pověsíte na okna. Změna je velice rychlá. Velkým hitem je hotová voálová záclona. Na okně vypadá šarmantně a romanticky. Je též velice praktická, protože umožňuje lépe pracovat s prostorem pod oknem. Nedochází ani ke ztrátám tepla v zimě, kdy dlouhými záclonami a závěsy bráníme proudění tepla z otopného tělesa do místnosti.

Závěsy do bytu i na chalupu

Velkou vizuální změnu přináší závěsy na okna. Tento i předchozí sortiment nabízí e-shop Luxora.cz. V sortimentu nechybí moderní závěsy, ale najdete zde i krásné závěsy hodící se třeba na chalupu. Oblíbený je třeba závěsový set kanafas v červené barvě s romantickou srdíčkovou bílou krajkou. V sortimentu najdete krátké i dlouhé závěsy. Nechybí ani ty s dětskými motivy, které vám pomohou vykouzlit snový pokojíček pro děti.

Bytový textil na jednom místě

Luxora.cz prodává záclony, voály i závěsy. Koupíte zde interiérové sestavy, vitrážové tyče a další doplňky pro okna, spony na závěsy i speciální prací prostředky pro záclony a bytový textil. Další sortiment tvoří bytový textil do ložnice, do kuchyně a do koupelny. Najdete zde i různé dekorace, kompletní bytový textil pro děti, ale i speciální pro hotely. Provozovatelem e-shopu je společnost DANTE.CZ s.r.o.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky