Originální kryty na iPhone 14x jinak

Adam Valový
20. září 2014
1 minuta čtení

iPhone, to synonymum pro prudce elegantní design. Otázkou je, jak udělat stylový telefon ještě stylovější? Řešení je prosté – navléct ho do slušivého oblečku, který jeho minimalistický charakter změní k nepoznání. Navíc, nosit iPhone bez obalu, je jako strkat ruku do klece se lvem. Aneb tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až telefon s logem nakousnutého jablka spadne a roztříští se na atomy… Pardon, nechali jsme se unést, vraťme se k tématu.

Vybrali jsme pro vás nejpovedenější obaly na iPhone 4S, které jsou mnohem nápaditější než váš stávající. Nevěříte? Co takhle retro kryt, který vypadá jako MC kazeta z 90. let? Anebo byste raději proměnili iPhone na nenápadný diář? Za zmínku stojí i obal, na který bez problémů připojíte stavebnici z LEGA. Máme pokračovat dál? Prohlédněte si všechny kreativní kousky ve fotogalerii!

Foto: designswan.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky