Auto/moto

Parkují na vašem pozemku cizí auta? Zbavte se jich efektivně jednou provždy

Dopravní provoz je v současné době čím dál tím hustější a určitě i vám se už stalo, že jste přijeli do firmy nebo domů a na vašem pozemku stálo cizí auto. Parkovat někde jinde, když máte vlastní stání, by bylo mrzuté. Nechat vůz odtáhnout také není vhodné a ani upozornění dotyčného majitele často nestačí k tomu, aby si svůj vůz parkoval někde jinde. Jaké alternativy tedy existují? Ano, hádáte správně, optimální volbou jsou ty správné dopravní značky. Jak k nim přijít a které jsou na trhu k dispozici? Čtěte dál, vše se dozvíte v následujících řádcích.

Svou vlastní značku si určitě nevyrábějte!

Česká republika je národem kutilů, kteří dokážou vyrobit fakticky všechno. Dopravní značky nejsou z pohledu zhotovení nijak složité. Především horizontální. Namalovat zákaz zastavení na povrch vozovky zvládne každý. Pokud vás něco takového napadlo, rozhodně se o to nepokoušejte! Dostali byste se do křížku se zákony. Veškeré dopravní značení totiž podléhá zákonu č. 361/2000 Sb. Proto se vyplatí pořízení vhodné dopravní značky u specialisty.

Jaké alternativy se nabízejí?

Horizontální značení na vozovku není příliš vhodné, protože na něj mnozí řidiči vůbec nedbají. Optimální volbu představuje parkovací sloupek. Ne, nemusí být nezbytně ukotven napevno. Bohatě postačí sklopná varianta. K dispozici jsou mimo jiné i parkovací zábrany a motýlky. Ty je možné pořídit i s FAB zámkem. Sklopný systém je velmi jednoduchý a obsluhu zvládne každý.

Pořiďte si značení online

Potřebujete aktuálně dopravní značky třeba v Praze? Zadáte-li do vyhledávače dopravní značení Praha, vyskočí vám nabídka společnosti Top ZNAK. Najdete v ní jak zmiňované dopravní značky, tak i mnohé jiné. Specialisté z této firmy vám zakoupené značky také namontují na určené místo a máte po starostech.

Další články

 Pamatujete na Lamborghini z filmu Vlk z Wall Street? V New Yorku se bude dražit

Na Aukru se prodala Gottova nadupaná audina

Proč je vyžadována ekologická likvidace vozidel?

Jak správně umýt auto?

Pravidla pro bezpečnou jízdu na motocyklu v zimě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *