Parkují na vašem pozemku cizí auta? Zbavte se jich efektivně jednou provždy

Lenka Němcová
22. srpna 2018
2 minuty čtení

Dopravní provoz je v současné době čím dál tím hustější a určitě i vám se už stalo, že jste přijeli do firmy nebo domů a na vašem pozemku stálo cizí auto. Parkovat někde jinde, když máte vlastní stání, by bylo mrzuté. Nechat vůz odtáhnout také není vhodné a ani upozornění dotyčného majitele často nestačí k tomu, aby si svůj vůz parkoval někde jinde. Jaké alternativy tedy existují? Ano, hádáte správně, optimální volbou jsou ty správné dopravní značky. Jak k nim přijít a které jsou na trhu k dispozici? Čtěte dál, vše se dozvíte v následujících řádcích.

Svou vlastní značku si určitě nevyrábějte!

Česká republika je národem kutilů, kteří dokážou vyrobit fakticky všechno. Dopravní značky nejsou z pohledu zhotovení nijak složité. Především horizontální. Namalovat zákaz zastavení na povrch vozovky zvládne každý. Pokud vás něco takového napadlo, rozhodně se o to nepokoušejte! Dostali byste se do křížku se zákony. Veškeré dopravní značení totiž podléhá zákonu č. 361/2000 Sb. Proto se vyplatí pořízení vhodné dopravní značky u specialisty.

Jaké alternativy se nabízejí?

Horizontální značení na vozovku není příliš vhodné, protože na něj mnozí řidiči vůbec nedbají. Optimální volbu představuje parkovací sloupek. Ne, nemusí být nezbytně ukotven napevno. Bohatě postačí sklopná varianta. K dispozici jsou mimo jiné i parkovací zábrany a motýlky. Ty je možné pořídit i s FAB zámkem. Sklopný systém je velmi jednoduchý a obsluhu zvládne každý.

Pořiďte si značení online

Potřebujete aktuálně dopravní značky třeba v Praze? Zadáte-li do vyhledávače dopravní značení Praha, vyskočí vám nabídka společnosti Top ZNAK. Najdete v ní jak zmiňované dopravní značky, tak i mnohé jiné. Specialisté z této firmy vám zakoupené značky také namontují na určené místo a máte po starostech.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky