Cestování

Penzion Kovárna: příjemné místo pro svatbu i firemní akci

Hledáte stylový penzion v Brně, vhodný třeba i pro svatbu nebo firemní akci? Takový, ve kterém nechybí ani tradiční moravský vinný sklep? Rezervujte si místo v Penzionu Kovárna.

Již šest let tento penzion s unikátní rodinnou atmosférou nabízí prostor pro ubytování, ale i větší soukromé akce. Penzion Kovárna se nachází poblíž centra města a je vzdálen pouhých pět minut od BVV i Grand Prix. Na brněnské letiště je to z penzionu pouhých 15 minut. Rovněž je skvěle dostupný z D1. Perfektní umístění však zdaleka nepředstavuje veškeré výhody.

Penzion Kovárna vás ubytuje v tematických pokojích

Součástí penzionu jsou čtyři dvoulůžkové pokoje s kompletním luxusním vybavením. Zajímavostí je tematické ladění pokojů. Užijete si africké safari (pokoj Studio Afrika), vůni francouzské Provence (pokoj Provence Deluxe), Ameriku 60. let s Marilyn a Elvisem (Retro pokoj Deluxe) a romantiku v zámeckém stylu (Královský pokoj). Ceny ubytování jsou přitom velice střídmé. Za jednu osobu zaplatíte na noc 1150 Kč, za dvě 1490 Kč.

Za dobrým vínem i moravskou atmosférou

Unikátní součástí penzionu jsou dva klenuté vinné sklepy. Právě zde pocítíte na vlastní kůži tradiční moravskou pohostinnost.

V bohaté vinotéce si přijdou na své ti, kdo chtějí ochutnat nejlepší moravská vína, ale i příznivci zahraničních vín. Oblíbené jsou degustace pro skupiny (od 20 osob), které jsou spojené rovněž s výkladem.

Ideální místo pro svatby, narozeniny i oslavy

Díky kapacitě vinných sklepů, prostor je až pro 60 lidí, jsou ideálním místem pro svatební hostiny, oslavy narozenin, výročí, ale i pro firemní akce, včetně školení. K dobrému vínu si zakousnete z mnoha specialit. Studené a teplé rauty jsou nabízené na velice vysoké kulinářské úrovni.

Svatby v Penzionu Kovárna

Svatba Brno – to je perfektně zařízená hostina v Penzionu Kovárna. Majitelé pro vás dokonce zařídí i samotný katolický obřad v sousední faře kostela Sv. Marie Troubsko. K dispozici je jídelna pro 35 lidí a též již zmíněné sklepy s kapacitou až 60 lidí. K ubytování svatebčanů lze využít až sedm dvoulůžkových pokojů.

TIP:

Brno svatba – Penzion Kovárna: podívejte se, jak se povedly svatby jiných novomanželů.

Zážitek i pro ty, kteří se nežení a nevdávají

Penzion Kovárna, to není jen příjemný pokoj na přespání. To je zážitek z objevování nových míst, který snadno spojíte s gurmánskými požitky. Vkusně prostřené tabule, skvělé jídlo a výborné jídlo – tak vypadá Morava v Penzionu Kovárna.

Další články

Dovolená v obytném voze? Zažijete nepoznané a budete si ji chtít zopakovat!

Nezapomenutelné lyžování na nejvyšší úrovni? Rakousko jako jasná volba!

Přemýšlíte, kam za zimními radovánkami? Zvolte letos Francii

Malta nabízí cestovatelům megalitické stavby, ale také pláže

Přemýšlíte, kde to letos rozpálíte na lyžích? Vyrazte do Slovinska

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *