Penzion Kovárna: příjemné místo pro svatbu i firemní akci

Lenka Němcová
22. srpna 2018
3 minuty čtení

Hledáte stylový penzion v Brně, vhodný třeba i pro svatbu nebo firemní akci? Takový, ve kterém nechybí ani tradiční moravský vinný sklep? Rezervujte si místo v Penzionu Kovárna.

Již šest let tento penzion s unikátní rodinnou atmosférou nabízí prostor pro ubytování, ale i větší soukromé akce. Penzion Kovárna se nachází poblíž centra města a je vzdálen pouhých pět minut od BVV i Grand Prix. Na brněnské letiště je to z penzionu pouhých 15 minut. Rovněž je skvěle dostupný z D1. Perfektní umístění však zdaleka nepředstavuje veškeré výhody.

Penzion Kovárna vás ubytuje v tematických pokojích

Součástí penzionu jsou čtyři dvoulůžkové pokoje s kompletním luxusním vybavením. Zajímavostí je tematické ladění pokojů. Užijete si africké safari (pokoj Studio Afrika), vůni francouzské Provence (pokoj Provence Deluxe), Ameriku 60. let s Marilyn a Elvisem (Retro pokoj Deluxe) a romantiku v zámeckém stylu (Královský pokoj). Ceny ubytování jsou přitom velice střídmé. Za jednu osobu zaplatíte na noc 1150 Kč, za dvě 1490 Kč.

Za dobrým vínem i moravskou atmosférou

Unikátní součástí penzionu jsou dva klenuté vinné sklepy. Právě zde pocítíte na vlastní kůži tradiční moravskou pohostinnost.

V bohaté vinotéce si přijdou na své ti, kdo chtějí ochutnat nejlepší moravská vína, ale i příznivci zahraničních vín. Oblíbené jsou degustace pro skupiny (od 20 osob), které jsou spojené rovněž s výkladem.

Ideální místo pro svatby, narozeniny i oslavy

Díky kapacitě vinných sklepů, prostor je až pro 60 lidí, jsou ideálním místem pro svatební hostiny, oslavy narozenin, výročí, ale i pro firemní akce, včetně školení. K dobrému vínu si zakousnete z mnoha specialit. Studené a teplé rauty jsou nabízené na velice vysoké kulinářské úrovni.

Svatby v Penzionu Kovárna

Svatba Brno – to je perfektně zařízená hostina v Penzionu Kovárna. Majitelé pro vás dokonce zařídí i samotný katolický obřad v sousední faře kostela Sv. Marie Troubsko. K dispozici je jídelna pro 35 lidí a též již zmíněné sklepy s kapacitou až 60 lidí. K ubytování svatebčanů lze využít až sedm dvoulůžkových pokojů.

TIP:

Brno svatba – Penzion Kovárna: podívejte se, jak se povedly svatby jiných novomanželů.

Zážitek i pro ty, kteří se nežení a nevdávají

Penzion Kovárna, to není jen příjemný pokoj na přespání. To je zážitek z objevování nových míst, který snadno spojíte s gurmánskými požitky. Vkusně prostřené tabule, skvělé jídlo a výborné jídlo – tak vypadá Morava v Penzionu Kovárna.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Cestování,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky