Party stan má hned několik využití. Víte jakých?

Lenka Němcová
30. září 2022
3 minuty čtení

Party stan má hned několik využití. Víte jakých?

Party stan už dávno neslouží jen ke zastřešení večírků pořádaných pod širým nebem. Využijete ho jako zahradní přístřešek, prodejní i reklamní stánek stejně jako stan výstavní.

Je lehký, skladný, zajímavý na pohled a bez asistence druhé osoby a jakéhokoliv nářadí ho postavíte během několika minut. To jsou největší výhody stanů nůžkové konstrukce, které jsou ke koupi na e-shopu expodum.cz specializujícím se na prodej kvalitních stanů různých barev, rozměrů a konstrukcí.

Bohaté využití party stanů

Nůžkový party stan využijete při různých příležitostech a událostech. Plánujete prodávat své zboží na farmářském trhu? V tom případě budete potřebovat prodejní stánek. Chystáte se představit své produkty či služby na výstavě či veletrhu? Pak zřejmě sháníte reklamní stánek. Rádi byste uspořádali večírek, oslavu narozenin, firemní prezentaci či obyčejnou sešlost přátel venku pod širým nebem? V hledáčku vašeho zájmu tedy bude zahradní přístřešek. Ve všech těchto případech vám dobře poslouží party stan, který vaše zákazníky či hosty ochrání jak před silným slunečním zářením, tak i deštěm.

Různé barvy a rozměry

Na výběr máte party stany několika barev a rozměrů. Váš stan může být červený, zelený, žlutý, černý i modrý. Možný samozřejmě je i další potisk log a reklamních sloganů. Co se rozměrů týče, k dispozici jsou malé stany 2 × 2 metry, ale i velké 6 × 3 metry. A spousta rozměrů mezi (2 × 3, 3 × 3 a 3 × 4,5 metrů).

Tři typy konstrukcí

Konstrukce vašeho nového party stanu může být ocelová, nebo hliníková. Odolnější, celkově kvalitnější a zároveň o něco dražší jsou hliníkové party stany. Všechny stany disponují nastavitelnou výškou, zesílenou konstrukcí ošetřenou speciální antikorozní práškovou barvou a voděodolnou plachtou, která se ke konstrukci připevňuje suchým zipem. K dispozici máte také boční plachty. Ty použít můžete i nemusíte.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky