Bydlení a styl

Pryč se starým nátěrem!

Máloco dokáže změnit interiér i exteriér tak moc jako nový nátěr. V mžiku se jím zbavíte nečistot, prasklin a v případě kuřáckého prostoru i nechtěného zápachu. Rekonstrukce pomocí barev a laků nestojí svět. Přesto dokáže vaše bydlení pozvednout nečekaným způsobem.

Čím se řídit při výběru fasádní barvy?

Jestliže máte v plánu obléknout vašemu domu nový kabát, budete se nejspíš zabývat vhodným výběrem fasádní barvy. V prvé řadě vám asi půjde o barvu v požadovaném odstínu. Nemusíte se omezovat pouze na vzorník. Profesionální tónování podle vašich představ dnes není problém.

Sledujte ale i vlastnosti barev. Zjistěte si, jakým způsobem se s nimi pracuje a s kolika lety životnosti můžete počítat. Pohlídejte si, zda vámi vybraná barva disponuje ochrannými prostředky proti slunečnímu záření, vlhkosti nebo třeba výkyvům teplot. Nezapomeňte ani na potřebné tmely a silikony, díky nimž opravíte na fasádě drobné nerovnosti, díry, praskliny. Fasádní omítky České Budějovice pomohou s výběrem barvy a doplňků pro bezchybný vzhled vašeho domu.

Interiér volá po barvách?

Malířské barvy v interiéru jsou věcí vkusu. Stejně jako oblečení či střih vlasů podléhá trendům, i některé interiérové barvy mají přívlastek módní. Oblíbenými jsou nyní korálové, neboli oranžové odstíny se zlatým podtónem. Na výsluní se hřejí i neutrální medová a terakotová barva. Z těch extravagantnějších stojí za zmínku výrazně tmavá zelená. V každém případě je třeba uvažovat nad velikostí pokojů, jejich primárním účelem a konečně i nad nábytkem a dekoracemi. Pak vyberete dobře. Malířské barvy České Budějovice poskytnou informace o vhodné barvě z hlediska omyvatelnosti, prodyšnosti či například krycí schopnosti.

Barvy laky České Budějovice nabízí veškerý sortiment nátěrových hmot pro venkovní i vnitřní povrchy. Seženete zde tmely, silikony, ředidla, ochranné a pracovní pomůcky. A jako bonus si můžete zapůjčit stříkací techniku, která vám značně usnadní práci.

Další články

Přiveďte do svého interiéru sofistikovanost díky designovým závěsným svítidlům

Vánoční inspirace pro ty nejkrásnější svátky

Kvalitní truhlářství vám splní každé vaše přání

Kanalizace je jedním z nejdůležitějších vynálezů moderní civilizace. Co dělat, když se rozbije?

Plot zběsile rychle

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *