Pohoda za každého počasí? Objevte kouzlo houpacích sítí

Lenka Němcová
11. listopadu 2018
3 minuty čtení

Užívat si pohodlí bez ohledu na počasí můžete s houpacími sítěmi. Dají se umístit na zahradu, ale své místo najdou i v interiéru. Na výběr máte z mnoha různých typů. Jak se v pestré nabídce vyznat a proč se vůbec rozhodnout pro nákup houpací sítě? To všechno se dozvíte v článku.

Pořádným odpočinkem za lepšími výkony

Nemůžeme jet pořád na 100 %, protože alespoň jednou za čas potřebujeme pořádný a kvalitní odpočinek. Je důležité vyhradit si čas na chvíle klidu a pohody, kdy vědomě nebudete dělat nic užitečného. Paradoxem je, že dostatečný odpočinek pomůže zvýšit produktivitu, podpoří tvůrčí myšlení a předchází nepříjemnému syndromu vyhoření. A ideálním místem pro klidné rozjímání a relaxování může být právě pohodlná houpací síť.

Pohodlí i za nehezkého počasí

Jakmile si jednou zkusíte lenošit v houpací síti, možná si ji zamilujete natolik, že vám nebude stačit jen letní odpočinek pod korunami stromů. Pro takové případy je možné síť umístit na terasu, do verandy, či přímo do interiéru. Jde o vkusný a praktický doplněk k ostatnímu zařízení s velkými možnostmi využití. Později už možná ani nebudete chtít sedět v obyčejném křesle a síť se stane vaší příjemnou oázou, kde se zklidníte po náročném dni. Každý potřebujeme své vlastní útočiště, kde se cítíme pohodlně a v bezpečí, což může zajistit právě houpací síť.

Kam se dá houpací síť umístit?

Stačí si vybrat to nejlepší místo pro odpočinek a pak zde umístit síť. Někdy to sice není tak jednoduché a musíme přistoupit k určitému kompromisu. Zvolit si můžete sítě s tyčemi, dětské houpací sítě a další modely, kdy každý z nich má jiné požadavky pro bezpečné upevnění. S houpacími sedačkami La Siesta zase vytvoříte velmi útulný koutek v obývacím pokoji či ložnici. Dá se tedy říct, že síť umístíte téměř kamkoliv, kam si jenom zamanete.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky