Praha 3 nabídne vynikající zázemí nejen pro mladé rodiny

Adam Valový
29. prosince 2022
2 minuty čtení

Přemýšleli jste někdy o destinaci, která by se stala vaší jedničkou? Ve kterém městě byste se rádi usadili a doslova zde zapustili kořeny? Jistě, variant je celá řada a některé z nich jsou skutečně velmi atraktivní. Na Žižkově se nabízí zeleň, občanská vybavenost v klasickém západoevropském duchu a také zábava pro volné víkendy.

Neustále se zde totiž něco děje a kultura je na vysoké úrovni. Proč tu potom nestrávit zbytek života? Zbývá jediné, vybrat si vhodnou dispozici bytu, který bude vaším budoucím osudem a zázemím.

Žižkov dostane v příštích letech nový kabát

Neztratí svého ducha, ale získá vše, co je zapotřebí v moderním světě. Útulné bydlení je na dosah ruky, a když se řekne Praha 3, určitě se vám vybaví desítky umělců, kteří jsou s touto čtvrtí naprosto neodmyslitelně spojeni. Atraktivní bydlení na Žižkově nabídne i spoustu zeleně. Pokud vám něco říkají parky jako Parukářka nebo Židovské pece, pak vás jistě potěší, že je můžete mít doslova za rohem.

Teď už jen zbývá, abyste si vybrali mezi klasickou formou 1+kk a třípokojovým bytem. Nebo máte jinou představu? Mladé domácnosti mají v oblibě víc prostoru, a proto v základní nabídce nechybí ani bytové jednotky 4+kk a 5+kk, které nabízejí než sto metrů čtverečních. A to je na dnešní dobu skutečně královské číslo! Mimochodem, když se řekne Žižkov, vybaví se vám také slavná minulost?

Útulné zázemí pro celý život

Bydlení v duchu moderních standardů, velmi vzdušné a útulné, ale také nízkoenergetické. Co ještě chtít více, že? Byt k prodeji na Praze 3 může mít několik různých podob a na vás bude, abyste označili svého favorita. Nechybí ani garážová stání nebo předzahrádky, které jsou atraktivní součástí přízemních bytů. Dáte prostor fantazii a ozdobíte si vchod do bytu okrasnou flórou? Je to jenom na vás!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  29. prosince 2022

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky