Krása a móda

Pro krásnou hřívu stačí málo. Pouze kvalitní vitamíny na vlasy

Máte pocit, že jsou vaše vlasy unavené, suché, bez života? Někdy nepomáhají pouze různé masky, vodičky a další přípravky, které působí z vnějšku. Jděte na to zevnitř. Nadopujte je vitamíny.

Jaké vitamíny jsou důležité pro vlasy?

Ve stylingu máme na výběr z mnoha přípravků. Šampony, balzámy, masky, olejíčky, mléka, tekuté keratiny. Jenže stále je to výživa pouze přes vrchní vrstvu vlasů. Podstatné je vyživit vlásky i zevnitř, na to mnoho lidí ale zapomíná. Řešením jsou potravinové doplňky. Představte si, že je to jako s kůží. Ji mažete krémy, dodáváte jí různou péči s maskami a séry. Někdy to ale nestačí, proto pijeme kolagenové nápoje, jíme bonbony s kyselinou hyaluronovou, aby se struktury pleti obnovily i zevnitř. Nejinak tomu je u vlasů. Ty rovněž potřebují výživu. Jaké vitamíny na vlasy? Pro vlasy jsou podstatné především biotin a zinek. Ty totiž zpevní strukturu, vyživí kořínky, a díky tomu bude vlas odolávat vnějším i vnitřním vlivům. Vlasy totiž neovlivňují jen vnější vlivy, ale třeba i hormonální změny. Jestli chcete mít hustou hřívu, pečujte o ni zvenčí i zevnitř.

Správné vitamíny na vlasy

Ptáte se, jestli vitamíny na vlasy fungují na všechny stejně? I když je máte normální, suché, mastné, barvené, s lupy nebo vás trápí lámavost vlasů? Vitamíny na vlasy umí srovnat jakýkoli jejich stav. Ony totiž vrací rovnováhu, a i když máte bezproblémovou kštici, je třeba ji udržovat. Vždyť prevence je základ. Potravinové doplňky jsou proto posilující, nejde o léky, tak se nemusíte bát intenzivních účinků s vedlejšími účinky. Na jaké se zaměřit? Mezi osvědčené přípravky patří Bloom Hair vitamíny. Můžete si je pořídit v klasických tabletách, sladkých medvídcích, nabízí se i speciální vitamíny na vlasy pro maminky. Jde o známou společnost, s firmou spojila své jméno například známá slovenská influencerka Zuzana Plačková, která zde má vlastní řadu vitamínů na vlasy. Zkuste je a uvidíte, jak krásnou, lesklou a hlavně zdravou hřívou se budete pyšnit.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *