Propanbutanové láhve v praktickém balení nejen pro kempování

Adam Valový
20. května 2022
2 minuty čtení

Pokud máte oblibu v kempování, pak by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět propanbutanová láhev. Ta najde využití u spotřebičů, jako jsou vařiče, ohřívače a podobně. Nejlepší volbou je praktická 2kg láhev, kterou můžete vzít všude s sebou.

Plynové láhve

Propanbutanové láhve jsou nabízeny v různých velikostech. Pro kemping jsou vhodné ty nejlepší 2kg. Ovšem v nabídce najdete i větší láhve – 5kg například pro grily či velké 33kg láhve pro vytápění. Láhve jsou snadno dostupné, najdete je například v hobby marketech či na čerpacích stanicích. Plněny jsou čistým propanem, či případně propan butanem. Kvalita je pravidelně laboratorně kontrolována a láhve jsou bezpečné díky pravidelným revizím a údržbám.

Pro kempování a turistiku

Campingové vařiče jsou jedním ze spotřebičů, pro které jsou 2kg plynové bomby ideální volbou. Hlavní výhodou lahví těchto rozměrů je lehká manipulace. Využijte ji na cestách a při různých volnočasových aktivitách. Láhev je připojována na spotřebič přímo, bez regulátoru. Je vybavena kuličkovým ventilem. Jde o nejlepší a nejmobilnější variantu, pokud hledáte vhodnou propanbutanovou láhev.

Nákup láhve

Pokud ještě nemáte svou propanbutanovou láhev, můžete ji zakoupit ve většině hobby marketů. Láhve s objemem 2 kilogramy jsou prodejné. Při prvním nákupu tak platíte za obal i plyn. Poté už však můžete láhev pouze vyměnit za plnou – neplatíte již obal, ale pouze plyn. Výměna je možná v široké prodejní síti. Jestliže využíváte plyn v lahvích pravidelně, můžete si také zařídit pravidelné závozy lahví až k vám domů.

Propanbutanové láhve o objemu 2 kilogramů jsou perfektní volbou pro každého dobrodruha, který má oblibu v kempování a turistice. Navíc najdou využití i při dalších činnostech jako je kutilství či pro zahradní topidla.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Tipy a rady,

Poslední aktualizace:  20. května 2022

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky