Prostě se seznamte!

Lenka Němcová
22. září 2018
3 minuty čtení

Možná vám lezou krkem večery o samotě nebo vás už opravdu nebaví neustálé dotazy přátel, kdy si konečně někoho najdete. Na druhou stranu vám ale naskakuje kopřivka při představě, kterak se někde v baru, případně v supermarketu snažíte zaujmout druhou osobu? Nepropadejte panice, jde to i jinak. Online seznamky jsou řešením.

Pohodlně se posaďte, zábava začíná

Seznámení prostřednictvím internetu je jednoduché, rychlé a bývá opravdu zábavné. Navíc můžete „randit“ klidně v teplácích. Vyberte si jednu z mnoha seznamek. Existují placené i bez pravidelných měsíčních poplatků. Je zcela na vás, zda jste ochotni investovat do šance potkat životní lásku, nebo ne. Žádný strach. I bezplatné seznamky jsou na vysoké úrovni, stačí hledat. Zvažte ale, jestli dáte přednost seznámení na portálu, kde není povinnost se zaregistrovat. V takovém případě totiž hrozí riziko zvýšené koncentrace, jak to říct, podivínů, lhářů a vůbec osob, o které zkrátka nestojíte. Máte vybráno?

Profil je vaše výkladní skříň. Dejte si záležet!

Nastává veledůležitá fáze – založení profilu. Nelžete. Nevkládejte fotografie deset let staré nebo ještě hůř fotky cizích osob. Přijde se na to. Opravdu. Určitě o sobě nemusíte psát romány na pokračování, nicméně základní údaje, vaše představy o protějšku, záliby budou návštěvníky vašeho profilu zajímat. Buďte, pokud možno, vtipní. Ne trapní! Na to pozor, hranice je někdy nebezpečně tenká. Výborně, profil jste zvládli, začněte se seznamovat!

Prohlížejte, hledejte, vybírejte, komunikujte

Některé online seznamky nelze moc filtrovat a vy tak vidíte i návrhy od ne úplně vhodných protějšků. Ale třeba v Yellobar máte možnost kontaktovat protějšky podle vašich, předem daných, preferencí, čímž si ušetříte čas a mnohdy i nervy. Nalezení životní lásky už nemusí být provázeno koktáním nebo zdlouhavým vymýšlením vhodných témat ke konverzaci. Hrajte si. Seznamování je totiž zábava. Berte to trochu s lehkostí, nadhledem. A vězte, že ta spřízněná duše už na vás čeká.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky