Stylové gadgety

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

V domácnostech mají různé spotřebiče usnadnit a urychlit práci. Opravdu vás nebaví každý den vysávat všechny místnosti? Chtěli byste pomocníka, jenž by za vás zvládl nejen vysávání, ale také vytírání podlahy? V takovém případě vás nadchne robotický vysavač od značky Xiaomi. V následujících řádcích vám představíme dva oblíbené modely, které si můžete koupit k Vánocům jako dárek.

Co takhle si pod stromeček nadělit méně domácích úkolů? Vysávání vám z každodenních povinností odpadne, protože o všechno se postará robotický spolubydlící jménem Xiaomi Sweep One- S50. Jedná se o výkonný přístroj s nadstandardním sacím výkonem, jenž se postará jak o vaše koberce, tak i plovoucí podlahy.

Co všechno Xiaomi Sweep One S50 nabízí?

Xiaomi Sweep One S50 má uvnitř tichý japonský motor NIDEC, díky němuž robotický vysavač zvládne i úklid v místnostech, kde máte na zemi koberce s vyšším vlasem. Zařízení má omyvatelný HEPA filtr, jehož úkolem je zachytit i miniaturní částečky prachu a nečistot, což ocení zejména alergici a astmatici.

Přístroj disponuje třinácti pokročilými senzory, které si před samotným úklidem zmapují celou místnost, a pak si vytvoří jakýsi úklidový řád. V prostoru se robotický vysavač orientuje perfektně, do ničeho nenaráží, a tak se nemusíte obávat jeho poškození.

Jestliže si ho propojíte se smartphonem, v mobilní aplikaci si můžete nastavovat úklidové režimy a další funkce.

Jaké další robotické vysavače nabízí Xiaomi?

Zapomenout nesmíme ani na model Xiaomi Sweep One -S55, jenž má v podstatě stejné parametry jako S50. Sehnat se dá v černé barvě.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si nyní vysavače objednáte za atraktivní ceny, podívejte se do pestrého portfolia svetvysavacu.cz. Čekají na vás zajímavé slevy.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *