Finance

Virtuální kancelář a asistentka: Jednoduché způsoby, jak snížit pravidelné firemní náklady

Pokud máte pocit, že svět přestává býti skutečným a stále více věcí se přesouvá na síť, možná jste na některé služby s přízviskem „virtuální“ zanevřeli. V souvislosti s úsporou nákladů by vás však virtuální kancelář a asistentka měly zajímat. Obojí vám ušetří finanční prostředky, čas i starosti. Konkrétní benefity rozebereme v následujících odstavcích.

Proč si zřídit virtuální kancelář?

Každá firma potřebuje sídlo, ale co když nepotřebujete fyzickou kancelář, protože podnikáte z pohodlí domova, popřípadě jste stále na cestách? Pronájem klasických kancelářských prostorů je v takovém případě naprosto zbytečný a velmi nákladný. Virtuální kancelář představuje řešení pro každého, kdo nehodlá vyhazovat peníze oknem, a navíc chce mít v obchodním rejstříku zvučnější adresu než místo svého bydliště.

Vyberete-li si virtuální kancelář se sídlem firmy v Praze, zapůsobíte na klienty a současně minimalizujete riziko častých kontrol ze strany finančního úřadu. Pražští úředníci mají na starost mnohonásobně více subjektů a šance, že si zasednou zrovna na vás, je velmi nízká.

Co pro vás udělá virtuální asistentka?

Virtuální sídlo je obvykle k mání s řadou užitečných služeb. Pod pojmem virtuální asistentka si můžete představit softwarového robota i lidské pracovníky, kteří za vás vyřeší jednoduché, rutinní úkony.

V praxi se může jednat o hlídání termínů, zápis úkonů, vyhledávání informací ve firemních systémech, domlouvání schůzek, vyřizování telefonických hovorů, vytváření přehledů a reportů, správa sociálních sítí, přepis a korektura textů apod. Virtuální asistence je k dispozici non-stop a nahradí vás, i když jste právě mimo dosah internetu.

Virtuální kancelář i asistenční či administrativní služby, účetnictví a marketingový servis na jednom místě nabízí prověřená služba Profi-kancelar.cz – jeden z prvních poskytovatelů na českém trhu.

Štítky

Další články

Netflix plánuje další zdražování: Co to znamená pro české uživatele?

Investice do dluhopisů Uniprospe: Jaké jsou výnosy?

I při vysokých cenách energií je dnes možné ušetřit

Pravidelné investování je šikovným způsobem, jak ochránit své finance před nenasytnou inflací

Férové nebankovní půjčky, které vás nezruinují

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *