Sportovní batoh na kolo dnes umí ochránit dokonce i naši páteř

Lenka Němcová
14. března 2020
2 minuty čtení

Batoh na kolo má novou anatomii. Už neslouží jen k tomu, abychom v něm odvezli svačinu, nějakou tu bundu navíc a něco k pití. Je to totiž batoh s páteřákem, který je nezbytnou pomůckou pro terénní cyklistiku. Avšak uplatnění našel nový batoh i v dalších sportech.

Praktický batoh s bezpečným páteřákem

I když byl sportovní batoh s páteřákem vyvinutý jako batoh na kolo, zamilovali si jej nejen bajkeři, ale rovněž lyžaři a snowbordisté. Hodí se i pro další sporty, kde je nutné chránit páteř – třeba na občasné výlety na koních, na in-line brusle, na koloběžku, i jako praktický doplněk ke skateboardu.

Skvělé batohy PRISM s páteřním chráničem představuje a prodává bajkshop tvůrců Singltreků v České republice. Základní tělo batohu je modulové a lze jej dle potřeby dále rozšiřovat. V letní verzi se nabízí batohové díly ve velikostech 11 l, 18 l a 25 l, zimní pak o objemech 22 l a 33 l. Díly jde přidávat a odebírat velice snadno, přitom neovlivňují funkčnost certifikovaného páteřního chrániče. Na batoh lze připevnit rovněž helmu, nebo je opatřit hydrovakem.

Komfortní batoh nejen pro náročné cyklisty

Tyto batohy, ať již je použijeme jako cyklobatohy či outdoor batohy, jsou propracovány do posledního detailu. Každá věc v nich má své praktické a současně bezpečné místo. Nechybí ochranná kapsa na náhradní brýle, ani bezpečná kapsa na mobilní telefon. Verze batohu vhodná pro snowboardisty, lyžaře a skialpinisty má možnost externího uchycení lavinové sondy, ledovcové sondy, sněhové lopatky, cepínu, lyží i snowboardu. S jedním základem a celou řadou přidaných bloků dokážete sestavit vždy přesně ten batoh, který potřebujete pro své aktuální sportovní aktivity.

Design, který hladí po duši

Nakonec nelze opomenout, že se tvůrcům batohu povedl i jeho design. Je totiž nejen praktický, ale i líbivý. Zejména varianty batohů v černobílém provedení rozhodně patří na piedestal moderního sportovního designu 21. století.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky