Zateplování a izolace střech v Jindřichově Hradci zajistí EKISYS

Lenka Němcová
17. března 2020
3 minuty čtení

Je váš panelový dům, nebo jiná stavba, jako chudá příbuzná vedle zrekonstruovaných a zaizolovaných budov v okolí? Pusťte se konečně do revitalizace i vy. Kompletní zateplení i izolaci střech zajišťuje EKISYS.

Panelákové bydlení bývá zcela zbytečně podceňováno. Mnohé z bytů mají skvělou dispozici a umí nabídnout příjemné místo k rodinnému bydlení. Často je však bydlení v paneláku shazováno kvůli tomu, že již prostě zestárnul. V první řadě funkčně, ale též vzhledem své fasády, oken či balkonů. Funkční revitalizace by však vždy měla být primární. Důležité je soustředit se na zateplování a izolace střechpanelákových domů. Díky tomu se zvedne komfort bydlení a současně se sníží rizika jeho devastace kvůli zatékající dešťové vodě,která umí napáchat velké problémy v celé konstrukci domů i v jednotlivých bytech, a nejen těch v horním patře.

Nové i revitalizované ploché střechy od EKISYS

Na izolace plochých střech a zateplování střech i fasád, na izolace proti radonu i další stavební činnosti se zaměřuje jindřichohradecká společnost EKISYS. Firma je schopna zajistit rekonstrukce a opravy stávajících střech a střešních izolací, ale i zrealizovat kvalitní novou plochou střechu na novostavbách a přístavbách.

EKISYS nabízí odborné a mnohaleté znalosti problémů plochých střech. Díky tomu umí snadno identifikovat problém a zrealizovat opravu. U nově vybudovaných střech pracuje s moderními a osvědčenými technologiemi i materiály. Práce zahrnují i další související činnosti, takže poptávat lze nejen izolaci střechy, ale i její zateplení, klempířské práce, nebo realizaci hromosvodářských prací.

Materiály na izolaci plochých střech

Firma využívá pro rekonstrukci střešního pláště osvědčený fóliový hydroizolační systém. Jeho výhodou je, že se hodí na libovolné podklady, od dřeva až po beton. Položit se dá i na původní asfaltovou krytinu, kterou tak není nutné odstraňovat. Podkladem může být též jakýkoliv zateplovací materiál. Folie vyhovuje i z hlediska požární odolnosti. Má v sobě totiž zabudováno sklovlákno VLIES. V místech zvýšeného namáhání pak EKISYS pracuje s asfaltovými modifikovanými pásy.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky