Sportovní sázení: Jakých zásadních pravidel byste se měli držet?

Lenka Němcová
24. července 2022
3 minuty čtení

Sportovní sázení: Jakých zásadních pravidel byste se měli držet?

Vydělávání peněz sázením na sport může být obtížné. Existuje ale spousta sázkařů, kteří mají sázení jako hobby a příjemný přivýdělek. Jaké jsou nejoblíbenější strategie a jak vyzrát na sportovní sázení? Věřte ale, že zbohatnout ze dne na den nebo se sázením dlouhodobě a bezproblémově živit opravdu není možné.

Bankroll

Když sázíte na sport, měli byste mít hlavně dobrou psychiku a umět si říci stop! Vyhraďte si určitou částku, jíž se říká bankroll, kterou si můžete dovolit prohrát. Dál již nikdy nezacházejte. Stejně jako u hazardních her, ani při sportovním sázení nikdy nesmíte operovat s penězi, o které si nemůžete dovolit přijít. Obecnou strategií pro správu peněz při sportovním sázení je uzavírat sázky pouze s 1-5 % svého bankrollu.

Nezvyšujte nad možnost bankrollu

Je běžné, že když jste v minusu, máte pocit, že tento deficit musíte co nejdříve vyrovnat. Tím pádem je potřeba zvýšit objem svých sázek. Toto myšlení si musíte ihned zakázat, jelikož často vede k tomu, že přijdete o ještě více peněz. Pracujte pouze se svým bankrollem a postupně jej navyšujte. Klidně po malých částkách, ušetříte si tak spoustu nervů.

Sázejte střízlivě

Nikdy se do sázení nepouštějte v případě, kdy nejste plně střízliví. Proč myslíte, že kasina v Las Vegas nabízí alkoholické nápoje po dobu hraní zdarma? Alkohol uvolňuje úsudek a z hlediska kasina je to velice dobrá strategie, která rozhodně není prodělečná. Pokud byste si chtěli přečíst všechno, co byste o sportovním sázení měli vědět, kniha o sázení je jistě skvělou volbou.

Emoce

U sázení se nikdy nesmíte nechat přepadnout svými emocemi, které alkohol jednoznačně umocňuje. Stejně tak pokud jste rozčilení, například po sérii prohraných sázek, dejte si pauzu. Jděte se projít, vyčistěte si mysl, než začnete podávat další tipy na sázky. Jestli se budete pevně držet těchto základních pravidel, může se ze sázení stát příjemný přivýdělek z domu.

Zkusili jste sportovní sázení někdy také?

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky