Starosti s údržbou nemovitosti řeší facility management

Lenka Němcová
9. září 2016
2 minuty čtení

Vlastníte nemovitost, jejíž správa vyžaduje až příliš mnoho času? Jeden člověk se logicky nemůže postarat o úklid, údržbu, opravy, zabezpečení a další činnosti, které s provozováním objektu souvisí. Nehledě na to, zda jde o bytový dům, kancelářský komplex, výrobní halu nebo jiný typ nemovitosti, zvažte tzv. facility management – integraci jednotlivých činností a jejich outsourcing jediné společnosti.

Zaměstnání vlastních pracovníků je ekonomicky nevýhodné. Spolupráce s více subjekty zase časově náročná. Obrátíte-li se na někoho, kdo se postará o komplexní služby, ušetříte spoustu času a ve finále i peněz. Ke špičce v oblasti facility managementu patří společnost HONDL GLOBAL SERVICES a.s. (HGS), která v současnosti spolupracuje se stovkami klientů v rámci celé České republiky.

Společnost HGS je na trhu od roku 1999 (jako a.s. působí od roku 2009) a zakládá si na vysoké kvalitě služeb (standardizovanou kvalitu garantují systémy jakosti ISO 9001, ISO 1401 a OHSAS 18001), individuálnímu přístupu ke klientům a rychlá reakce – zaměstnanci HGS pracují nonstop i o víkendech.

Naprostým základem údržby je úklid. HGS zajišťuje nárazové i pravidelné úklidové práce. Rozhodnete-li se pro spolupráci na denní bázi, můžete využít také hygienický a dezinfekční servis. Kvalifikovaní pracovníci se postarají také o čištění velkých skleněných ploch v exteriéru, a to ekologickým, nezávadným a efektivním systémem PURAQLEEN.

Nedílnou součástí komplexních služeb HGS je údržba zeleně uvnitř i v okolí objektu. Dále pak security servis, který zahrnuje recepční službu, instalaci kamerových systémů a bezpečnostní audit. Samozřejmostí je také fyzická ostraha objektů speciálně vyškolenými pracovníky.

Rozsah činností, kterými se HGS zabývá, je podstatně větší. Další informace najdete na www.hgs.cz.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky