Bydlení a styl

Starosti s údržbou nemovitosti řeší facility management

Vlastníte nemovitost, jejíž správa vyžaduje až příliš mnoho času? Jeden člověk se logicky nemůže postarat o úklid, údržbu, opravy, zabezpečení a další činnosti, které s provozováním objektu souvisí. Nehledě na to, zda jde o bytový dům, kancelářský komplex, výrobní halu nebo jiný typ nemovitosti, zvažte tzv. facility management – integraci jednotlivých činností a jejich outsourcing jediné společnosti.

Zaměstnání vlastních pracovníků je ekonomicky nevýhodné. Spolupráce s více subjekty zase časově náročná. Obrátíte-li se na někoho, kdo se postará o komplexní služby, ušetříte spoustu času a ve finále i peněz. Ke špičce v oblasti facility managementu patří společnost HONDL GLOBAL SERVICES a.s. (HGS), která v současnosti spolupracuje se stovkami klientů v rámci celé České republiky.

Společnost HGS je na trhu od roku 1999 (jako a.s. působí od roku 2009) a zakládá si na vysoké kvalitě služeb (standardizovanou kvalitu garantují systémy jakosti ISO 9001, ISO 1401 a OHSAS 18001), individuálnímu přístupu ke klientům a rychlá reakce – zaměstnanci HGS pracují nonstop i o víkendech.

Naprostým základem údržby je úklid. HGS zajišťuje nárazové i pravidelné úklidové práce. Rozhodnete-li se pro spolupráci na denní bázi, můžete využít také hygienický a dezinfekční servis. Kvalifikovaní pracovníci se postarají také o čištění velkých skleněných ploch v exteriéru, a to ekologickým, nezávadným a efektivním systémem PURAQLEEN.

Nedílnou součástí komplexních služeb HGS je údržba zeleně uvnitř i v okolí objektu. Dále pak security servis, který zahrnuje recepční službu, instalaci kamerových systémů a bezpečnostní audit. Samozřejmostí je také fyzická ostraha objektů speciálně vyškolenými pracovníky.

Rozsah činností, kterými se HGS zabývá, je podstatně větší. Další informace najdete na www.hgs.cz.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *