Zabouchnuté dveře nebo rozbité okno? Pro ZTS žádný problém ani o půlnoci

Lenka Němcová
9. září 2016
3 minuty čtení

Nedopatřením jste si zabouchli dveře a klíče zůstaly na stole v bytě? Anebo jste lomcovali zámkem tak dlouho, až se zasekl? Nepříjemné, leč poměrně časté situace, které technici z pražské firmy AAA Záchranná technická služba (ZTS) řeší každý den. Pokud máte na podobné „nehody“ štěstí, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak vám profíci ze ZTS pomohou a proč se obrátit právě na ně.

Kdy vám přijdou vhod šikovné ruce zámečníka?

Zámečník je k nezaplacení vždy, když potřebujete zpřístupnit byt, kancelář nebo jiné prostory, do kterých se nemůžete z různých důvodů dostat. Zaseknutý zámek, zabouchnuté dveře nebo zlomený klíč patří k těm nejčastějším. Tím ovšem záběr odborníků ze ZTS nekončí. Zámečníci se postarají také o finální nebo nouzové zabezpečení bytu formou instalace bezpečnostních zámků nebo montáže mříží, sjednotí vložky a v případě potřeby vám otevřou i zabouchnuté vozidlo či trezor.

Ale co když u sebe nemáte doklady, protože zůstaly za uzamčenými dveřmi? Nevadí, ZTS vám pomůže i tak – otevře dveře za asistence PČR.

Rozhodně se nesnažte otevřít dveře silou. V lepším případě se vám je nepodaří otevřít, v horším poškodíte zámky a oprava vás vyjde draho. Zámečníci ze ZTS pracují rychle, kvalitně a za dostupné ceny. Díky modernímu vybavení minimalizují případné škody.

Kdy je čas zavolat sklenáře?

Sklenář je zachráncem vždy, když nedopatřením vysklíte okno nebo dveře. Zároveň se postará o instalaci bezpečnostního dvojskla nebo bezpečnostních folií s atestem pro pojišťovny. Některé úkony provádí společně se zámečníky a truhláři. Technici ze ZTS mají k dispozici mobilní dílnu a mohou většinu oprav provádět přímo u zákazníka.

V rámci komplexních služeb vám kdykoliv pomůže také elektrikář, instalatér a další řemeslníci. Všichni pracovníci ze ZTS jsou kvalifikovaní, mají čistý trestní rejstřík a prošli psychologickým vyšetřením. Další informace najdete na www.zts.cz.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky