Bydlení a styl

Zabouchnuté dveře nebo rozbité okno? Pro ZTS žádný problém ani o půlnoci

Nedopatřením jste si zabouchli dveře a klíče zůstaly na stole v bytě? Anebo jste lomcovali zámkem tak dlouho, až se zasekl? Nepříjemné, leč poměrně časté situace, které technici z pražské firmy AAA Záchranná technická služba (ZTS) řeší každý den. Pokud máte na podobné „nehody“ štěstí, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak vám profíci ze ZTS pomohou a proč se obrátit právě na ně.

Kdy vám přijdou vhod šikovné ruce zámečníka?

Zámečník je k nezaplacení vždy, když potřebujete zpřístupnit byt, kancelář nebo jiné prostory, do kterých se nemůžete z různých důvodů dostat. Zaseknutý zámek, zabouchnuté dveře nebo zlomený klíč patří k těm nejčastějším. Tím ovšem záběr odborníků ze ZTS nekončí. Zámečníci se postarají také o finální nebo nouzové zabezpečení bytu formou instalace bezpečnostních zámků nebo montáže mříží, sjednotí vložky a v případě potřeby vám otevřou i zabouchnuté vozidlo či trezor.

Ale co když u sebe nemáte doklady, protože zůstaly za uzamčenými dveřmi? Nevadí, ZTS vám pomůže i tak – otevře dveře za asistence PČR.

Rozhodně se nesnažte otevřít dveře silou. V lepším případě se vám je nepodaří otevřít, v horším poškodíte zámky a oprava vás vyjde draho. Zámečníci ze ZTS pracují rychle, kvalitně a za dostupné ceny. Díky modernímu vybavení minimalizují případné škody.

Kdy je čas zavolat sklenáře?

Sklenář je zachráncem vždy, když nedopatřením vysklíte okno nebo dveře. Zároveň se postará o instalaci bezpečnostního dvojskla nebo bezpečnostních folií s atestem pro pojišťovny. Některé úkony provádí společně se zámečníky a truhláři. Technici ze ZTS mají k dispozici mobilní dílnu a mohou většinu oprav provádět přímo u zákazníka.

V rámci komplexních služeb vám kdykoliv pomůže také elektrikář, instalatér a další řemeslníci. Všichni pracovníci ze ZTS jsou kvalifikovaní, mají čistý trestní rejstřík a prošli psychologickým vyšetřením. Další informace najdete na www.zts.cz.

Další články

Přiveďte do svého interiéru sofistikovanost díky designovým závěsným svítidlům

Vánoční inspirace pro ty nejkrásnější svátky

Kvalitní truhlářství vám splní každé vaše přání

Kanalizace je jedním z nejdůležitějších vynálezů moderní civilizace. Co dělat, když se rozbije?

Plot zběsile rychle

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *