Zdraví

Therapy Center: Místo, kde se ženám a dívkám vrací pevná půda pod nohama

Ztrácíte pevnou půdu pod nohama? V dnešní uspěchané době je zcela běžné, že se na jednoho navalí spoustu stresu a starostí. V dlouhodobém horizontu může tento stav zapříčinit vnitřní disharmonii, deprese a úzkosti… Anebo patříte do opačné skupiny lidí, kteří mají přebytek energie a rádi by ji investovali do osobního rozvoje? Otázkou je, kterým směrem se vydat… Ať už je to jakkoliv, pomohla by vám psychoterapie Praha v Therapy Center. První česká společnost cílí pouze na ženy a dívky, to již od období rané adolescence. V následujících řádcích vám prozradíme, proč byste měli psychoterapii alespoň vyzkoušet!

Therapy Center se specializuje na psychoterapii a osobní rozvoj žen a dívek. V příjemném prostředí se vás ujme některá z kvalifikovaných konzultantek a během konzultace s vámi probere vaše konkrétní problémy a nastíní vám i obecné pilíře, kterých byste se měla držet. Profesionálky s patřičnou akreditací přistupují ke všem klientkám individuálně a během koučovacího rozhovoru používají efektivní techniky z různých terapeutických oborů (nonverbální komunikaci, bodyterapii, rodinnou konstelaci, Gestalt přístup a další).

Cílem psychoterapie je mimo jiné dosažení několika hlavních bodů – navrácení ztraceného sebevědomí a vnitřní rovnováhy, důraz na sebeprosazování a cílený osobní růst. Důrazem na tyto oblasti dosáhnete výrazného zlepšení kvality života.

Možná, že osobní rozvoj nebo psychoterapii nepotřebujete vy, ale vaše dcera. Koučky se věnují dívkám ve věku od 10 let – například těm, které jsou talentované a jejich rodiče je chtějí rozvíjet správným směrem. Konzultace jsou vhodné také pro odbourání strachu z autorit, jako prevence proti šikaně nebo snadnější navazování vztahů.

Chcete-li si o Therapy Center přečíst další informace, zamiřte na www.terapie-zeny-divky.cz.

Další články

Musíte vidět: Strhané tváře amerických prezidentů ke konci funkčního období

Hubnutí je věčné téma. Jak to KONEČNĚ ZVLÁDNOUT?

Máte problém s nadváhou? Tyto přírodní tabletky to za vás nevyřeší. Ale můžou vám pomoct!

Hi-tech mechanismus pro transport osoby se sníženou pohyblivostí

5 hlavních blahodárných účinků Aloe Vera

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete, aby vám neunikl žádný článek?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný souhrn všech zajímavých článků a informací, publikovaných na našem magazínu.