Tohle chcete: Průhledný stan, co vypadá jako bublina

Lenka Němcová
28. března 2018
2 minuty čtení

Milujete stanování a nemůžete se dočkat, až si zase postavíte stan a budete trávit pohodové chvíle v přírodě? Pak pro vás máme něco, co by mohlo naprosto změnit úroveň vašeho dovolenkovnání. Představte si průhledný stan, který vypadá jako bublina. Uvnitř je velmi komfortní a nijak vás neomezuje ve výhledu!

Tak to tu ještě opravdu nebylo. Otázkou je, proč to nikoho nepadlo dřív, protože jde o naprosto jedinečný koncept, který se stoprocentně uchytí na trhu. Průhledný stan ve tvaru bubliny je jasnou volbou pro každého, kdo si potrpí na nevšední zážitky a rád by si vychutnal stanování na úplně jiné úrovni.

Průhledný stan je z voděodolného a požáruvzdorného materiálu, takže nabízí perfektní zázemí. Vyrábí se v různých rozměrových variantách, a to od 3 do 8 metrů. Pravdou je, že nepatří k nejlevnějším – cena se pohybuje kolem tisíce dolarů a některé varianty stojí mnohonásobně více. A není to žádný drobeček, váží desítky kilogramů.
[hana-code-insert name=’article‘ /]
Drobnou nevýhodou je nedostatek soukromí (tzn. pro milence nevhodný), ale s tím se musí počítat. Na druhou stranu však žádný jiný stan nenabízí úžasný výhled na nebe. Jdete do toho?


[hana-code-insert name=’dole‘ /]
 

 

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky