Stylové gadgety

Tohle chcete: Průhledný stan, co vypadá jako bublina

Milujete stanování a nemůžete se dočkat, až si zase postavíte stan a budete trávit pohodové chvíle v přírodě? Pak pro vás máme něco, co by mohlo naprosto změnit úroveň vašeho dovolenkovnání. Představte si průhledný stan, který vypadá jako bublina. Uvnitř je velmi komfortní a nijak vás neomezuje ve výhledu!

Tak to tu ještě opravdu nebylo. Otázkou je, proč to nikoho nepadlo dřív, protože jde o naprosto jedinečný koncept, který se stoprocentně uchytí na trhu. Průhledný stan ve tvaru bubliny je jasnou volbou pro každého, kdo si potrpí na nevšední zážitky a rád by si vychutnal stanování na úplně jiné úrovni.

Průhledný stan je z voděodolného a požáruvzdorného materiálu, takže nabízí perfektní zázemí. Vyrábí se v různých rozměrových variantách, a to od 3 do 8 metrů. Pravdou je, že nepatří k nejlevnějším – cena se pohybuje kolem tisíce dolarů a některé varianty stojí mnohonásobně více. A není to žádný drobeček, váží desítky kilogramů.
Drobnou nevýhodou je nedostatek soukromí (tzn. pro milence nevhodný), ale s tím se musí počítat. Na druhou stranu však žádný jiný stan nenabízí úžasný výhled na nebe. Jdete do toho?


 

 

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *