Cestování

V Dubaji si jen tak plavou luxusní vily

Dubaj je místem, kde se mísí moderní kultura s tradičními arabskými hodnotami. Místem, které v turistech evokuje okázalost, luxus a nespočet příležitostí k nevšedním zážitkům. Oním zážitkem přitom může být i samotné ubytování. Co byste však řekli na to, kdyby vám někdo nabídl domek, který plave na vodě?

Za projektem Floating Seahorse (česky plovoucí mořský koník) stojí Kleidienst Group. Jedná se o moderní jachtu, která nabízí úplně odlišné zkušenosti než klasický apartmán na souši. Skládá se ze dvou pater – v podvodním se nachází hlavní ložnice a koupelna s úžasným výhledem přímo do vodního světa. Představte si, že si jen tak ležíte a pozorujete, co se zrovna děje v moři kolem vás.

Co se týče horního patra, nabízí možnost nepřekonatelné relaxace. Na terase se můžete slunit, popíjet drinky nebo obědvat A pozor, nechybí ani vířivka s proskleným dnem a minibar. Pokud vás napadá příjemnější způsob, jak strávit dovolenou v Dubaji, podělte se s námi o ni. Plovoucí mořský koník však nasadil laťku hodně vysoko. 

Další články

Jak v létě cestovat se psem

Plánujete s miminkem dovolenou u moře?

12 nejlepších míst, která musíte navštívit na Tchaj-wanu

Poznejte krásy exotické Srí Lanky

6 zajímavých věcí, které byste měli dělat při návštěvě Mexika

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *