V Dubaji si jen tak plavou luxusní vily

Lenka Němcová
30. března 2018
2 minuty čtení

Dubaj je místem, kde se mísí moderní kultura s tradičními arabskými hodnotami. Místem, které v turistech evokuje okázalost, luxus a nespočet příležitostí k nevšedním zážitkům. Oním zážitkem přitom může být i samotné ubytování. Co byste však řekli na to, kdyby vám někdo nabídl domek, který plave na vodě?

Za projektem Floating Seahorse (česky plovoucí mořský koník) stojí Kleidienst Group. Jedná se o moderní jachtu, která nabízí úplně odlišné zkušenosti než klasický apartmán na souši. Skládá se ze dvou pater – v podvodním se nachází hlavní ložnice a koupelna s úžasným výhledem přímo do vodního světa. Představte si, že si jen tak ležíte a pozorujete, co se zrovna děje v moři kolem vás.

Co se týče horního patra, nabízí možnost nepřekonatelné relaxace. Na terase se můžete slunit, popíjet drinky nebo obědvat A pozor, nechybí ani vířivka s proskleným dnem a minibar. Pokud vás napadá příjemnější způsob, jak strávit dovolenou v Dubaji, podělte se s námi o ni. Plovoucí mořský koník však nasadil laťku hodně vysoko.


[hana-code-insert name=’article‘ /]


[hana-code-insert name=’dole‘ /]
 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Cestování,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky