Cestování

V Dubaji si jen tak plavou luxusní vily

Dubaj je místem, kde se mísí moderní kultura s tradičními arabskými hodnotami. Místem, které v turistech evokuje okázalost, luxus a nespočet příležitostí k nevšedním zážitkům. Oním zážitkem přitom může být i samotné ubytování. Co byste však řekli na to, kdyby vám někdo nabídl domek, který plave na vodě?

Za projektem Floating Seahorse (česky plovoucí mořský koník) stojí Kleidienst Group. Jedná se o moderní jachtu, která nabízí úplně odlišné zkušenosti než klasický apartmán na souši. Skládá se ze dvou pater – v podvodním se nachází hlavní ložnice a koupelna s úžasným výhledem přímo do vodního světa. Představte si, že si jen tak ležíte a pozorujete, co se zrovna děje v moři kolem vás.

Co se týče horního patra, nabízí možnost nepřekonatelné relaxace. Na terase se můžete slunit, popíjet drinky nebo obědvat A pozor, nechybí ani vířivka s proskleným dnem a minibar. Pokud vás napadá příjemnější způsob, jak strávit dovolenou v Dubaji, podělte se s námi o ni. Plovoucí mořský koník však nasadil laťku hodně vysoko. 

Další články

Vydejte se za hranice všedních dní! Na Karlštejn!

Dovolená začíná už na letišti

Sauna na stromě? Poznejte unikátní finský saunový svět!

Atraktivní dovolená v korunách stromů

Dopřejte si výlet za vínem aneb ubytování Pavlov v krásné přírodě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *