V Thajsku mají rezort, který vypadá jako pozemský ráj

Lenka Němcová
6. dubna 2018
2 minuty čtení

Jaro uteče rychle jako voda, takže byste si měli již nyní rozmyslet, kde letos strávíte dovolenou. Pokud si chcete užít něco jedinečného, zapomeňte na všechna ta Chorvatska a Itálie. A vymažte ze seznamu potenciálních cílů i Maledivy či SAE, obojí začíná být pořádně profláknuté. Raději se vydejte do Thajska, protože právě zde zažijete pocit, jako kdybyste se octli v ráji. Nepřeháníme, Song Saa Private Island Resort je dokonalý.

Představte si nedotčenou přírodu, úžasnou sněhobílou pláž a oceán. Daleko od města a každodenního stresu. Jen vy, vaši nejbližší a pořádná porce relaxace v teplé, safírové vodě. Song Saa Private Island Resort se nachází v Thajském zálivu a je jednou z nejlepších možností, jak strávit dovolenou v soukromí.

Podobně jako první soukromý rezort v Kambodži, také vilky v Thajsku plavou na vodě a na fotografiích vypadají jako výjev z ráje. Čekají zde na vás dramatické východy slunce, krásný výhled na mořské scenérie a obloha posetá zářivými hvězdami. Za luxus si logicky připlatíte, ale stojí to za to.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Cestování,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky