Cestování

V Thajsku mají rezort, který vypadá jako pozemský ráj

Jaro uteče rychle jako voda, takže byste si měli již nyní rozmyslet, kde letos strávíte dovolenou. Pokud si chcete užít něco jedinečného, zapomeňte na všechna ta Chorvatska a Itálie. A vymažte ze seznamu potenciálních cílů i Maledivy či SAE, obojí začíná být pořádně profláknuté. Raději se vydejte do Thajska, protože právě zde zažijete pocit, jako kdybyste se octli v ráji. Nepřeháníme, Song Saa Private Island Resort je dokonalý.

Představte si nedotčenou přírodu, úžasnou sněhobílou pláž a oceán. Daleko od města a každodenního stresu. Jen vy, vaši nejbližší a pořádná porce relaxace v teplé, safírové vodě. Song Saa Private Island Resort se nachází v Thajském zálivu a je jednou z nejlepších možností, jak strávit dovolenou v soukromí.

Podobně jako první soukromý rezort v Kambodži, také vilky v Thajsku plavou na vodě a na fotografiích vypadají jako výjev z ráje. Čekají zde na vás dramatické východy slunce, krásný výhled na mořské scenérie a obloha posetá zářivými hvězdami. Za luxus si logicky připlatíte, ale stojí to za to.

 

Další články

Jak v létě cestovat se psem

Plánujete s miminkem dovolenou u moře?

12 nejlepších míst, která musíte navštívit na Tchaj-wanu

Poznejte krásy exotické Srí Lanky

6 zajímavých věcí, které byste měli dělat při návštěvě Mexika

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *