Ve Francii mají NEJLUXUSNĚJŠÍ horskou chatu, jakou jste kdy viděli

Lenka Němcová
7. dubna 2018
2 minuty čtení

Co přesně si představíte, když se řekne „jedeme na chatu“? Pravděpodobně menší dřevěnou stavbu na úpatí hor. Z hlediska vybavení jen nezbytný základ a s trochou štěstí alespoň televize. Ano, tak vypadají chaty u nás (až na pár světlých výjimek). Není na tom nic špatného, je přeci fajn alespoň na chvíli vypadnout z každodenního stereotypu a vzdát se všudypřítomné techniky. Na druhou stranu – kdyby vám někdo nabídl pobyt v naprostém luxusu, odmítli byste?

Na následujících fotografiích je chata, která se nachází na úpatí Rhonských Alp ve Francii, v samotném srdci Megeve. Je obklopena nádhernou přírodou a nabízí okázalý luxus. Jde o opravdu komfortní víkendové bydlení – nechybí zde vůbec nic, dokonce ani úžasný vnitřní bazén. Samozřejmostí je přítomnost vysoce kvalitních materiálů, jako je například mramor.

Za projektem stojí studio Pure Concept. V chatě může ubytovat až 18 hostů v celkem sedmi pokojích. Ale to není vše. Každý jednotlivý prvek byl navržen tak, aby zapadal do celku jako kamínek do mozaiky. Nic zde není zbytečné a všechno perfektně ladí. Pokud se někde člověk cítí jako král, tak bezesporu právě tady.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky