Bydlení a styl

Ve Francii mají NEJLUXUSNĚJŠÍ horskou chatu, jakou jste kdy viděli

Co přesně si představíte, když se řekne „jedeme na chatu“? Pravděpodobně menší dřevěnou stavbu na úpatí hor. Z hlediska vybavení jen nezbytný základ a s trochou štěstí alespoň televize. Ano, tak vypadají chaty u nás (až na pár světlých výjimek). Není na tom nic špatného, je přeci fajn alespoň na chvíli vypadnout z každodenního stereotypu a vzdát se všudypřítomné techniky. Na druhou stranu – kdyby vám někdo nabídl pobyt v naprostém luxusu, odmítli byste?

Na následujících fotografiích je chata, která se nachází na úpatí Rhonských Alp ve Francii, v samotném srdci Megeve. Je obklopena nádhernou přírodou a nabízí okázalý luxus. Jde o opravdu komfortní víkendové bydlení – nechybí zde vůbec nic, dokonce ani úžasný vnitřní bazén. Samozřejmostí je přítomnost vysoce kvalitních materiálů, jako je například mramor.

Za projektem stojí studio Pure Concept. V chatě může ubytovat až 18 hostů v celkem sedmi pokojích. Ale to není vše. Každý jednotlivý prvek byl navržen tak, aby zapadal do celku jako kamínek do mozaiky. Nic zde není zbytečné a všechno perfektně ladí. Pokud se někde člověk cítí jako král, tak bezesporu právě tady.

 

Další články

Nemovitosti v dražbě jako příležitost levného bydlení

Co je to decentrální rekuperace a kde ji využijete?

Proč střešní pálené tašky patří k jedněm z nejlepších na trhu?

Venkovní rolety na okna se budou líbit i vám

Střecha je užitečná i uprostřed zahrady

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Tak to nemá chybu. Ve Francii jsem ještě nikdy nebyla, tak zkusím manželovi navrhnout, že bychom tam mohli jet. Ráda bych viděla chatu na vlastní oči. My sice máme vlastní chatu na Šumavě, ale tak luxusní teda rozhodně není. Přes to tam ale jezdím ráda. Obzvlášť teď, co se manžel rozhodl pro koupi ekvitermní regulace z https://eshop.afriso.cz/ekvitermni-regulace/c-154 , díky které máme na chatě teplo hned, jak tam přijedeme.