Bydlení a styl

V Rusku mají dům, který stojí vzhůru nohama! MUSÍTE VIDĚT!

V Rusku je hodně věcí jinak. Dokonce tak moc, že nad tím zůstává rozum stát. Ale aby byly vzhůru nohama i rodinné domky? Na kalendář se nedívejte, prvního dubna už bylo, tohle žádný apríl není. Možná jste již něco podobného viděli, nicméně tento domek posouvá limity obrácených staveb na novou úroveň.

Dvoupatrový dům v Rusku není vzhůru nohama náhodou. Nejde o přešlap nepozorného architekta, ani rozmar boháče, který se rozhodl šokovat. I když… Dvoupatrová stavba byla vybudována jako atrakce pro místní a turisty. Její součástí je parkoviště a dokonce trocha „zahrady“ – samozřejmě také vzhůru nohama. Uvnitř se nachází obývací pokoj, kuchyně, dětský pokoj a další místnosti.

Při pohledu zvenčí to vypadá, jakoby dům obrátilo tornádo. Ale když vstoupíte dovnitř, dojde vám, že tomu tak nebylo. Vzhůru nohama je totiž i veškeré zařízení. Představte si, že stojíte na stropě a koukáte se na všechny ty věci, které vám visí nad hlavou. Doslova magické! Budete si připadat jako v jiném světě.

Rozhodnete-li se domek v Rusku navštívit, máme pro vás skvělý tip. Otočte fotoaparát – snímky budou vypadat, jakoby vše bylo v normálu, ale lidé budou chodit po stropě. Zkrátka dokonalá optická iluze, za kterou si vysloužíte spoustu lajků. Vyvoláte dojem, že máte superschopnosti! 

Další články

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Proměňte svou verandu ve skvělé místo pro volný čas

Hledáte nemovitost k pronájmu: Zde je 5 důležitých věcí, které je třeba mít na paměti.

6 nejlepších nápadů na vylepšení vaší zahrady

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *