Vibrátory, vibrační vajíčka či vakuová pumpa. Okořeňte svůj sexuální život

Lenka Němcová
24. srpna 2022
3 minuty čtení

Erotické pomůcky jsou pro mnohé tabu. Spousta lidí sice sní, že by si pořídili nějakou tu hračku pro dospělé, ovšem stydí se zajít si do sexshopu a něco si pořídit. Dnes máte ale možnosti si erotické pomůcky pořídit diskrétně. Co je skvělé pro ženy a co pro muže?

Vibrační vajíčka pro dokonalou stimulaci žen

Nemáte ani jste nikdy neměli erotické hračky? Proč? Stydíte se vstoupit do sexshopu? Myslíte si, že erotické hračky jsou pouze pro single? Nebo máte pocit, že tyto pomůcky jsou pro lidi s perverzními představami? Tak předně ostych odhoďte stranou. Pracovníci sexshopu na vás rozhodně nebudou koukat skrz prsty, vždyť v tomto oboru denně pracují. A kdyby se vám to fyzické nakupování přece jen zdálo nepatřičné, stačí vše pohodlně nakoupit na internetu, e-shopy dnes diskrétně balí zásilky bez svého označení, takže nikdo nepozná, že vám přišel balíček ze sexshopu. Erotické pomůcky pak rozhodně nejsou jen pro single lidi. Mohou zpestřit vztah a dodat mu jiskru. To platí i v případě, kdy máte trochu divočejší představy. Není na tom nic špatného, můžete objevit jiné dimenze rozkoší. Například ženy. Jako první vás asi napadnou vibrátory. Dnes jsou různých tvarů, rozměrů, materiálů i funkcí, takže vás dokážou stimulovat lépe než muž. To ale neznamená, že partnera nemůžete k intimní hře přizvat. Naopak, ať vidí, co vám dělá dobře. Skvělá jsou i vibrační vajíčka. Nemusíte mít pouze velkou atrapu mužského údu, aby vám bylo dobře. Malé vajíčko, které vám bude vibrovat ve vagině je velmi příjemné. Tato hračka vibruje jemnými až silnými vibracemi, vše si ovládnete ovladačem.

Vakuová pumpa – erotické pomůcky pro muže

A co pánové? Když jsme zmínili vibrátory, co takhle anální kolík. Věřte, že i heterosexuální muži si rádi takto pohrají. Z vibrujících společníků mají pánové vibrační kroužek, skvělá je i umělá vagina. A vakuová pumpa, která může být i pro ženy. Tato pomůcka vám poskytne úžasný požitek díky podtlaku, čímž se prokrví a zvětší penis, klitoris i ňadra. A u mužů je trénink dobrý i proto, že se posílí erekce a vyhnete se potížím s prostatou. Už víte, čím si okořeníte život? Mrkněte na web Vibratory-oline.cz, kde budete jako v ráji.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky