Bydlení a styl

Výhody bydlení ve vznikajícím rezidenčním projektu Vilapark Klamovka

Kde v Praze se nachází bydlení snů? Horkým adeptem na nejlepší lokalitu je rozhodně pražská Klamovka. Nachází se totiž nedaleko centra, jsou z ní nádherné panoramatické výhledy na město a poskytuje veškeré občanské vybavení.

Bydlení ve Vilaparku Klamovka nadchne každého

Právě proto, že Klamovka je skvělou lokalitou pro rodiny s malými dětmi, pro mladé páry i manžele v důchodovém věku, vzniká na jejím území nový rezidenční projekt. Bydlení v rezidenci Vilapark Klamovka, jak se onen projekt jmenuje, poskytne svým obyvatelům pohodlí, blízkost přírody a možnost bydlet v nádherném moderním bytě, o jehož interiér se postarali špičkoví architekti.

Osm bytových domů pro jednotlivce, páry i rodiny

Konkrétně se bude rezidence Klamovka skládat z celkem osmi domů, ve kterých se budou nacházet byty všech velikostí. Pro jednotlivce bude ideální bydlení v garsonce, páry jistě ocení velkoměstské byty s dostatkem soukromím a rodinám s dětmi bude vyhovovat bydlení obklopené dostatkem zelené plochy. Děti tak budou mít dostatek místa na hraní v bezprostřední blízkosti domova a venkovní plochy budou ideální i pro rodinné pikniky a další akce.

Vizualizace projektu a další informace

Jak budou domy vypadat zvenčí, jak bude řešen interiér a kde přesně se budou nacházet, se dozvíte na webu vilaparkklamovka.cz. Z vizualizací získáte dokonalou představu o tom, proč je již nyní projekt Vilapark Klamovka pokládán za naprosto unikátní. Předpokládá se, že byty budou připravené k nastěhování v roce 2024.

Zavítejte na pražskou Klamovku a nechte se okouzlit stejnojmenným parkem, výhledy na město a příjemnou atmosférou, která v této lokalitě panuje. Díky tomu si potvrdíte, že tato oblast má opravdu něco do sebe a majitelé bytů v rezidenci Vilapark Klamovka budou mít vskutku dokonalé podmínky pro bydlení.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *