Vypadají jako živá, ale nejsou. Fantastická pohyblivá zvířata si můžete adoptovat i vy!

Adam Valový
9. září 2014
1 minuta čtení

Máte rádi zvířata? V tom případě vás pohled na roztomilé tvory ve fotogalerii níže zahřeje na srdci… Nejsou rozkošná? Malá panda, husky, buvol… Počkat, co mezi nimi dělá mimino jednorožce a prapodivná ohnivá liška? Nenechte se zmást, nejde o nic jiného, než o perfektně zpracované hračky, které na první pohled vypadají jako živé.

Za mistrovskými díly (což tyto plyšáci nepochybně jsou) stojí samouk Lee Cross. Jejich vnitřek tvoří pohyblivá kostra, kterou tvůrce zakryl ručně malovanou syntetickou kožešinou. Lee Cross všechny výtvory vyrábí bez použití formy – každé zvířátko je tedy naprostý originál.

Pokud se vám líbí, můžete si je „adoptovat“ na e-bay. Cena sice není nikterak nízká, ale kdo by odolal? Pro milovníky zvířat, kteří si z nějakého důvodu nemohou pořídit vlastního mazlíčka, jsou Crossovy výtvory skvělou příležitostí. O fanoušcích fantastických kreatur nemluvě.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Příroda a zvířata,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky