Vyřešte alopecii, kouty či kolečko jednou provždy!

Lenka Němcová
21. října 2018
3 minuty čtení

Vypadávání vlasů je nepříjemné. Věřili byste, že s ním mají daleko větší problémy muži? U dlouhovlasých žen se často zdá, že snad budou za chvíli plešaté, ale je to způsobené spíš délkou jejich vlasů. Když padají mužské krátké vlasy, ani si toho nemusíte všimnout. Tedy nikoliv na zemi a v odpadu sprchy. Na hlavě tuto potíž každopádně zpozorujete. Mnoho mužů má viditelné kouty nebo lysé kolečko na zadní straně hlavy.

Naštěstí žijeme v moderním 21. století, a tak i tento problém má své řešení. Nejsou jím rádoby zázračné šampony proti vypadávání. Skutečnou a vždy funkční pomoc nabízí transplantace vlasů.

Transplantace je jediná trvalá a účinná metoda

Šampon proti vypadávání vlasů pořídíte v každé drogerii, s transplantací vlasů je to horší. Nejedná se o zrovna běžnou metodu, v ČR je navíc dost drahá. HairExpert však cenu snižuje a dělá zákrok dostupný širšímu spektru zájemců. V ČR zprostředkovává práci kvalitní istanbulské kliniky, provádí zde předoperační vyšetření a zajišťuje transplantační pobyt v Istanbulu všem českým zájemcům. A jak vlastně transplantace v jejich podání vypadá?

Transplantují se i vousy nebo obočí

Na klinice v Istanbulu používají specialisté nejnovější metodu DHI (přímou implantaci vlasů). Vlasové štěpy se vezmou přímo z vaší hlavy ze zóny vzadu a po stranách hlavy, kde bývá vlasů dostatek. Následně se vsadí na místa, kde již vypadaly. Vlasové štěpy jsou kvalitní, po implantaci zde vlas roste již navždy. Jelikož jsou vaše, výsledek bude každopádně přirozený.

Štěpy se do hlavy zavádí pomocí pera Choi Pen Implanter, které je tenké pouhých 0,6 mm. Žádné jizvičky nezůstávají, vsazení vlasu dokonce vůbec nebolí. Stejná technologie se používá pro ženy i muže, a to nejen na vlasy. Transplantují se také vousy a obočí.

Alopecií trpí téměř každý 3. člověk

Téměř každý třetí člověk trpí na vypadávání vlasů. Nejčastěji jde o muže, kterým se tvoří tzv. kouty nebo holé kolečko vzadu na hlavě. U dvou lidí ze sta se objevuje ztráta vlasů v pravidelných útvarech – oválech či kruzích. Čím to všechno je? Na vině jsou dědičnost i stres, jako prevence se doporučuje zdravý životní styl. Rada je to dost obecná, a pokud už na hlavě máte lysé plochy, určitě nepomůže. V takovém případě už vlasové folikuly odumřely a nové vlasy prostě nevyrostou. Jedinou šancí je transplantace. Proč si tedy neudělat výlet do krásného Istanbulu?

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky