xShare.cz: Chcete stahovat bez omezení rychlosti zcela zdarma?

Lenka Němcová
18. září 2016
2 minuty čtení

Každodenní rutina většiny českých uživatelů internetu zahrnuje zdlouhavé čekání na stažení filmu z úložiště typu Ulozto.cz, Webshare.cz či edisk.cz. Jen minimum lidí si dobije kredit, který je zapotřebí pro stahování a nahrávání souborů neomezenou rychlostí. Je to i váš případ? Pak se vám bude zamlouvat nový projekt, který uživatele nelimituje. Nepřestávejte číst a dozvíte se, kde můžete stahovat soubory neomezenou rychlostí zcela zdarma.

Co z toho, že máte extra rychlý internet, když vás limitují parametry úložiště. Čekání na stažení filmu je úmorné. Tím spíš, pokud jde o soubor větší velikosti, například video ve vysoké kvalitě. Nechcete-li nadále marnit čas čekáním, můžete si zaplatit členství na některém ze zmíněných úložišť či nabít kredit. Anebo… vyměnit konkurenci za xShare.cz. Server nabízí stahování neomezenou rychlostí zcela zdarma. Jedinou podmínkou je rychlá registrace.

Zavedená úložiště mají specifické výhody, ale doposud žádné z nich nenabídlo to, co xShare. A ruku na srdce – pro většinu uživatelů je rychlé stahování souborů zdarma rozhodujícím faktorem. Jinými slovy, když je něco zadarmo a neomezeně, málokdo odolá. Aktuální kapacita je 2000 Mbit / s.

Server xShare se na první pohled tváří docela obyčejně. Jde o klasický download/upload web, byť s velmi příjemným grafickým rozhraním. Stahování souborů není kdovíjak rychlé, ale stačí se registrovat – pak už vás bude limitovat pouze vlastní připojení k internetu. S trochou štěstí stáhnete film během několika málo minut.

Registrací však získáte víc než „jen“ možnost neomezeného stahování. Užitečnou funkcí je přehrávání MP4 souborů přímo na webu bez nutnosti stahování. U jednotlivých filmů nechybí ikony symbolizující kvalitu (modrá značka pro HD Ready a červená pro Full HD).

Potřebujete snad další důvody, proč se registrovat a využívat právě xShare?

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky