Yeti Touch: Superrychlé rozmrazovací prkýnko

Lenka Němcová
16. dubna 2018
2 minuty čtení

Tohle se může stát opravdu každému, dokonce i té nejlepší hospodyňce na světě. Dost možná se to děje i vám, a to bohužel velmi často. O čem je řeč? O situaci, kdy se rozhodnete připravit skvělé jídlo, ale uvědomíte si, že jste zapomněli rozmrazit potřebné suroviny. Někom use do skutečně stává velmi často… Nabízí se otázka, jak potraviny rozmrazit tak, aby nedošlo k jejich znehodnocení.

Možnost, jak rozmrazit potraviny rychle, je vícero. K těm nejznámějším patří ponoření do horké vody a mikrovlnná trouba. Obojí nestojí za nic, výsledek je nepřijatelný. Voda není příliš rychlá a většinou jídlo připraví o typickou vůni.

A co se týče rozmrazování v mikrovlnné troubě, jídlo je obvykle rozmrazeno jen půl na půl.
Výše zmíněnými nešvary však netrpí prkýnko Yeti Defrostin Tray – nová revoluční kuchyňská potřeba. Umí rychle rozmrazit tvrdá masa, drůbež za méně než 20 minut. Pomocník má podobu aero-hliníkového podnosu se smaltovanou vrstvou. Kombinace těchto materiálů pracuje rychle a účinně rozmrazí jakékoliv jídlo. A aby toho nebylo málo, tácek má zabudovaný odvodňovací systém pro jednoduchou údržbu. Veškerá voda je opatrně vyvedena ven pod rozmrazovací plochu.

Yeti Touch nepotřebuje elektřinu ani baterie a zachovává potravině původní chuť a veškeré živiny. Podle nás je tento kuchyňský pomocník naprosto senzační. Momentálně bohužel ještě není v prodeji, ale to se brzy změní. Další informace najdete na https://yt-touch.com/.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky