Stylové kartáčky na zuby, které si zamiluje každé dítě

Lenka Němcová
17. dubna 2018
2 minuty čtení

Máte děti? Pak jistě moc dobře víte, jak může být pracné je přesvědčit, aby si pravidelně myli zuby. A když už se vám podaří dítka dostat do koupelny, zaplaví vás lavinou kritiky. Kartáček je moc tvrdý/měkký, zubní pasta štiplavá… Tak jak je přesvědčit, aby bez zbytečného remcání dodržovali základní zubní hygienu? Třeba pomocí designových kartáčků na zuby.

Následující kolekce netradičních kartáčků pochází z produkce Studia HSNDGR. Designéři vyslyšeli nářky rodičů a rozhodli se pro malou revoluci v čištění zubů. Jejich kartářky jsou u ohebné a měkké pryže, hodně toho vydrží a mají senzační rukojeť, která z malých ručiček nevyklouzne. Tím však výčet vlastností a funkcí nekončí. Za zmínku stojí integrované LED osvětlení, které se aktivuje po stisknutí tlačítka. A také vibrace.

Shrnuto a podtrženo, díky netradičnímu designu si děti tyto kartáčky zamilují a budou se na čištění zubů těšit. Vytvoří si tak správné návyky a v dospělosti budou chrup udržovat v čistotě. Nezní to dobře?

Na druhou stranu si dost dobře nedokážeme představit, jak si bude dítko čistit zuby s trojnohou variantou. Opravdu jsou kartáčky tak ergonomické, jak autoři ze Studia HSNDGR tvrdí? To zjistíte, až kartáčky vyzkoušíte. Jenomže to by musely být v prodeji. Zatím jsou ve fázi konceptu a těžko říct, zda se budou vyrábět sériově. Za designové provedení si však zaslouží plný počet bodů!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky