Zařiďte si virtuální kancelář a pracujte vzdáleně

Lenka Němcová
29. listopadu 2019
3 minuty čtení

Zejména mladí lidé si dnes hledají takové zaměstnání, při kterém nemusí docházet denně na stejné místo. Pozic, jež nevyžadují docházení na pracoviště, navíc přibývá. K mnohým vám stačí internetové připojení a počítač. Jestli i vy máte to štěstí, že takto pracujete, možná řešíte, kde si zapsat sídlo společnosti.

Každá společnost musí někde sídlit. Typicky bývá jako sídlo zapsané místo provozovny či kanceláře, nicméně pokud žádnou nemáte, dostáváte se do potíží. Vždycky je možné zapsat si sídlo na svém trvalém bydlišti, ale opravdu chcete, aby vás pracovní záležitosti doháněly i doma?

Virtuální kancelář za pár stovek měsíčně

Ať už pracujete odkudkoliv, můžete si zařídit virtuální kancelář Praha. Získáte vlastní adresu, kam vám bude moct chodit pošta, a dokonce i telefonní linku s přesměrováním, případně vyřizováním.

Nejde jen o sídlo zapsané v obchodním rejstříku

Virtuální kancelář vám ovšem nabídne více než jen sídlo firmy Praha. Získáte také možnost využívat některé místnosti. Když budete občas potřebovat kancelář nebo si pozvat klienty do zasedací místnosti, budou vám tyto prostory k dispozici. To se rozhodně hodí. Zvát si zákazníky na obchodní schůzky domů se nehodí, neformální schůzky v kavárně nejsou příliš reprezentativní.

Získáte prestižní adresu

Možná si sami děláte obrázek o firmě podle toho, odkud je. O společnosti se sídlem někde na malé vesnici není až takový zájem jako o ty z velkoměst. Sídlo na lukrativní adrese uprostřed Prahy prostě působí dobře na potenciální obchodní partnery i zákazníky. Mít ho můžete i vy, a to za pár stovek měsíčně. Přesně tolik totiž virtuální sídlo stojí.

Vyberte si dobrého poskytovatele

S firmami, které nabízí virtuální sídla, se v poslední době roztrhl pytel, tak si dejte pozor, u koho si své sídlo zařídíte. Za zmínku stojí například firma Kancelářské Centrum se sídlem na Karlově náměstí. Sídlo u nich získáte už od 267 korun za měsíc.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky