Bydlení a styl

Že to nejde? Plnohodnotné bydlení na 17 m2!

Máte pocit, že je vaše domácnost příliš malá na to, aby se do ní vešlo všechno potřebné zařízení? Pak byste možná měli přehodnotit svůj přístup, protože perfektní bydlení – ve kterém vůbec nic nechybí – se dá realizovat i na velmi malé ploše. Povedlo se to Eleně Fateebě z Fateeva Design. Talentovaná bytová designérka vyrazila dech každému, kdo je vůči menšímu bydlení skeptický.

Projekt Eleny Fateevy se nachází v samotném centru Oděsy a má pouze 17,3 metru čtverečních. Malý apartmán ve staré budově neměl na trhu s realitami příliš vysokou hodnotu, což se designérce povedlo změnit. Pomohla tím současným majitelům, kteří ho chtějí dlouhodobě pronajímat. A mají štěstí, protože je nedaleko univerzitních kolejí. Vsadíme se, že mezi studenty bude o takové bydlení obrovský zájem.

Majitelé apartmánu požadovali, aby bylo v místnosti dostatek prostoru pro spánek i práci, vaření a hygienu. Jistě uznáte, že vtěsnat všechno zařízení do tak malého pokoje není snadné. Ale povedlo se a výsledek stojí za to. Apartmánu nejenže nechybí nic důležitého – navíc je velmi útulný a stylový. Navíc vypadá mnohem prostornější, než ve skutečnosti je. Elena Fateeba odvedla vynikající práci. Inspirujte se!

 

Foto: http://homeworlddesign.com/well-planned-tiny-apartment-odessa-inviting-interior-design/

Další články

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *