Že to nejde? Plnohodnotné bydlení na 17 m2!

Lenka Němcová
13. dubna 2018
2 minuty čtení

Máte pocit, že je vaše domácnost příliš malá na to, aby se do ní vešlo všechno potřebné zařízení? Pak byste možná měli přehodnotit svůj přístup, protože perfektní bydlení – ve kterém vůbec nic nechybí – se dá realizovat i na velmi malé ploše. Povedlo se to Eleně Fateebě z Fateeva Design. Talentovaná bytová designérka vyrazila dech každému, kdo je vůči menšímu bydlení skeptický.

Projekt Eleny Fateevy se nachází v samotném centru Oděsy a má pouze 17,3 metru čtverečních. Malý apartmán ve staré budově neměl na trhu s realitami příliš vysokou hodnotu, což se designérce povedlo změnit. Pomohla tím současným majitelům, kteří ho chtějí dlouhodobě pronajímat. A mají štěstí, protože je nedaleko univerzitních kolejí. Vsadíme se, že mezi studenty bude o takové bydlení obrovský zájem.

Majitelé apartmánu požadovali, aby bylo v místnosti dostatek prostoru pro spánek i práci, vaření a hygienu. Jistě uznáte, že vtěsnat všechno zařízení do tak malého pokoje není snadné. Ale povedlo se a výsledek stojí za to. Apartmánu nejenže nechybí nic důležitého – navíc je velmi útulný a stylový. Navíc vypadá mnohem prostornější, než ve skutečnosti je. Elena Fateeba odvedla vynikající práci. Inspirujte se!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Foto: http://homeworlddesign.com/well-planned-tiny-apartment-odessa-inviting-interior-design/

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky