Seriály

Živí mrtví: Nová minisérie o Rickovi a Michonne dostala oficiální datum premiéry

Fanoušci kultovního seriálu Živí mrtví (The Walking Dead) mají důvod k velké radosti, neboť se blíží dlouho očekávaný návrat šerifa Ricka Grimese, který v deváté řadě svět zombií opustil. Původně se měl vrátit prostřednictvím celovečerních filmů, avšak konečně máme jasno, že se jeho návrat bude konat ve formě minisérie s názvem The Walking Dead: The Ones Who Live. Tam se objeví i jeho láska Michonne. Poslední informace od AMC potvrzují, že premiéra minisérie byla naplánována na 25. února 2024.

I když krátký teaser, který nedávno vydala stanice AMC, naznačuje, že nás čeká „velkolepý milostný příběh,“ jistě nebude chybět pořádná dávka akce. Rick a Michonne zřejmě nebudou kosit jen zástupy chodících mrtvol, ale také se budou muset vypořádat s dalšími přeživšími lidmi.

Zatím zůstává otázkou, jestli půjde o jednorázovou sotrku s definitivním uzavřením osudu obou protagonistů, nebo spíše začátek něčeho nového. Máme očekávat další pokračování v příštích letech? S ohledem na úspěch spin-offů Dead City a Daryl Dixon, které letos dostaly zelenou pro druhou řadu, by nebylo překvapením, kdyby se AMC rozhodlo pro prodloužení dobrodružství Ricka a Michonne.

Do minisérie se vrátí i známá postava Anne/Jadis, kterou hraje Pollyanna McIntosh, bývalá vůdkyně skupiny známé jako Mrchožrouti. Nové postavy, jako jsou Pearl Thorne (Lesley-Ann Brandt), Nat (Matthew Jeffers) a Beale (Terry O’Quinn), přinesou do příběhu nový dech. Tyto charaktery mají spojení s CRM (Civic Republic Military) – mocnou skupinou, která bude hrát klíčovou roli v novém spin-offu.

Zodpovědným tvůrcem a hlavním scenáristou se stal Scott M. Gimple, veterán původního seriálu, který vedl jeho osudy od čtvrté do osmé řady. S jeho zkušenostmi můžeme očekávat pečlivě vytvořený příběh, který bude nadále rozvíjet bojiště světa zasaženého apokalyptickým morem. Takže, fanoušci, se připravte na další vzrušující kapitolu v živém mrtvém světě!

Další články

Fallout se blíží. Co o seriálu od Amazon Prime víme?

Méďa se dočká seriálu. Oblíbený sprostý plyšák se vrací zpátky!

The Mandalorian a vše, co se o filmu zatím ví

Yellowjackets: Mysteriózní thriller plný napětí i kanibalismu

Seriál Wednesday: Druhá řada a vše, co o ní doposud víme

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *