The Mandalorian a vše, co se o filmu zatím ví

Adam Valový
22. listopadu 2023
3 minuty čtení

Star Wars fanoušci se nemohou dočkat další epické kapitoly ve světě Mandaloriana. Příběh tohoto tajemného válečníka, který se stal ikonou Disney+, se chystá přenést na velké plátno v očekávaném filmu The Mandalorian. Jaké tajemství a dobrodružství nás čekají? Zde je přehled toho, co doposud víme o tomto nadcházejícím filmovém projektu.

Z Disney+ až na velké plátno

Mandalorian není jen oblíbenou postavou ve světě Hvězdných válek, ale také jedním z průkopníků streamovací služby Disney+. První sezona seriálu měla premiéru současně s uvedením této platformy, což jej postavilo do pozice vlajkové lodi tohoto nového digitálního dobrodružství. Jeho příběh, zahájený pět let po událostech filmu Star Wars: Epizoda VI – Návrat Jediho, se stal základem pro širokou škálu dalších seriálů ve světě Star Wars.

Návrat velkoadmirála Thrawna a epické střety

Poslední epizoda třetí sezony Mandaloriana nastavila scénu pro velký návrat velkoadmirála Thrawna jako hlavního záporáka filmu The Mandalorian. Jeho přítomnost byla dále rozvinuta v sérii Ahsoka, která Thrawna poprvé představila v živém filmovém provedení. S Thrawnem zpátky ve Hvězdné válce je připravena pódium pro epické střety padouchů a hrdinů na velkém plátně.

Sjednocení televizních seriálů ve filmovém vyvrcholení

Potvrzeno je, že film The Mandalorian čerpá inspiraci z různých televizních seriálů na Disney+, které se odehrávají v této specifické epoše. Mezi nimi jsou samozřejmě Mandalorian, Boba Fett: Zákon podsvětí a Ahsoka. Třetí sezona Mandaloriana stanovila nový status quo, a to potvrzením existence Imperiální stínové rady toužící po Thrawnově návratu. Tato nová realita byla dále rozvinuta v sérii Ahsoka, kde klíčoví obránci galaxie zůstali uvězněni ve vzdálené galaxii.

Režie v rukou Dave Filoniho

Jisté je, že režijní otěže filmu The Mandalorian jsou v rukou Dave Filoniho, který je oblíbencem samotného George Lucase a výkonným producentem mnoha seriálů o Mandalorianovi. Filoni je znám svou láskou a oddaností k rozšíření světa Star Wars, a jeho přítomnost za kamerou slibuje pečlivě zpracované dílo.

Kdy se můžeme těšit na premiéru?

Premiéra filmu The Mandalorian byla oficiálně oznámena na Star Wars Celebration 2023, ale bohužel nebyl poskytnut žádný konkrétní časový plán. S přetíženým diářem Dave Filoniho v Lucasfilm může nějaký čas trvat, než se film dostane na plátna kin. Přesto věříme, že čekání na tento epický film bude stát za to, jakmile se nám konečně dostane do rukou.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  8. prosince 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky